Zatrzymany 35-latek miał narkotyki schowane w kurtce

  • 25.03.2021, 10:19
  • KPP Tczew
Zatrzymany 35-latek miał narkotyki schowane w kurtce W. Mocny

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który miał narkotyki. Mundurowi znaleźli w kurtce mieszkańca powiatu tczewskiego ponad 10 gramów zakazanych środków. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina, którą stróże prawa zabezpieczyli do dalszych badań.

Śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut dotyczący posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

19 marca br. przed godziną 24. policjanci z wydziału kryminalnego z tczewskiej komendy na jednej z ulic w Tczewie zauważyli mężczyznę, którego zachowanie zwróciło ich uwagę. Mundurowi podejrzewali, że mężczyzna może mieć zakazane środki i postanowili go wylegitymować. W trakcie policyjnych czynności stróże prawa potwierdzili swoje przypuszczenia i znaleźli w kurtce 35-latka zakazane środki. W związku z zaistniałą sytuacją funkcjonariusze zatrzymali 35-latka oraz zabezpieczyli ponad 10 gramów narkotyków. Policjanci zabezpieczone substancje wstępnie zbadali narkotestem, który wykazał, że była to amfetamina. Zatrzymany mieszkaniec Kociewia trafił do policyjnego aresztu.

W miniony piątek zatrzymany mężczyzna został przesłuchany, a zebrane przez śledczych dowody pozwoliły przedstawić 35-latkowi zarzut dotyczący posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

(tomm)

KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe