Ruszyły szczepienia w gdańskiej komendzie

  • 31.03.2021, 17:00
  • Źródło: KWP Gdańsk
Ruszyły szczepienia w gdańskiej komendzie

Podziel się:

Oceń:

Gdańscy policjanci każdego dnia dbają bezpieczeństwo mieszkańców oraz osób odwiedzających Gdańsk. Proces szczepień to kolejny krok, jaki funkcjonariusze podejmują w walce z pandemią. Na początku tygodnia ruszyły szczepienia gdańskich policjantów. Dotychczas zaszczepiło się kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Policjanci z gdańskiej komendy miejskiej oraz z komisariatów każdego dnia dbają o bezpieczeństwo mieszkańców miasta, oraz osób odwiedzających Gdańsk. Funkcjonariusze od początku pandemii wykonują działania na rzecz walki z covid-19. Kolejnym krokiem w walce z pandemią jest proces szczepień, który w gdańskiej komendzie miejskiej ruszył na początku tygodnia. Funkcjonariusze doskonale wiedza jak ważne są szczepienia i dlatego chęć przyjęcia szczepionki wyraziło dotychczas ponad 750 gdańskich policjantów.

W pierwszej kolejności zaszczepieni zostają policjanci pracujący na tzw. ,,pierwszej linii''. Są to m.in. funkcjonariusze służby patrolowej, dzielnicowi, kryminalni oraz policjanci pionu dochodzeniowo-śledczego.

Dzięki szczepieniom policjanci pełniący codzienną służbę, a co za tym idzie niosący pomoc mieszkańcom, będą mogli sprawniej oraz bezpieczniej realizować swoje zadania. Od wczoraj zaszczepiło się już kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe