Kobieta otrzymała cios nożem. Mężczyzna po dokonaniu czynu próbował się zabić

  • 01.04.2021, 11:36
  • Wawrzyniec Mocny
Kobieta otrzymała cios nożem. Mężczyzna po dokonaniu czynu próbował się zabić pixabay

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj (31 marca) ok. godz. 15.00 policja i straż pożarna zostały wyzwane do skutków tragedii, która wydarzyła się chwilę wcześniej. Jak informuje tczewska policja pijany 44-latek podczas kłótni zaatakował i poranił nożem 38-letnią kobietę.

W wyniku zdarzenie wspomniana dwójka trafiła do pobliskich szpitali. Ze wstępnych relacji wynika także, że mężczyzna po usiłowaniu zabójstwa targnął się na swoje życie. Miał próbować rozciąć sobie brzuch.

Do zdarzenia doszło w jednym z bloków na os. Suchostrzygi w Tyczewie. Na miejsce przybyła straż pożarna, dwie karetki pogotowia i kilka patroli policji. Pierwszej pomocy udzielili strażacy.

 

- Obecnie prowadzimy czynności mające na celu dokładne ustalenie, jak doszło do ataku nożem na kobietę – informuje asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. - Od tego będzie także uzależniona kwalifikacja czyny dokonanego przez sprawcę. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratury, która będzie udzielała dalszych informacji.

 

Dodajmy, że w takcie prowadzenia czynności policyjnych, zgodnie z procedurami, na miejscu pojawił się prokurator rejonowy.

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe