Szedł bez maseczki – w plecaku miał narkotyki

  • 12.04.2021, 09:00
  • Źródło: KWP Gdańsk
Szedł bez maseczki – w plecaku miał narkotyki

Podziel się:

Oceń:

Policjanci prewencji podjęli interwencję wobec przechodnia, który szedł ulicą bez maseczki ochronnej. Podczas legitymowania był bardzo zdenerwowany. Okazało się, że w plecaku miał narkotyki. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Ponadto został już ukarany mandatem karnym za popełnione wykroczenie.

8 kwietnia przed południem w Redzie, na jednej z ulic miasta policjanci podjęli interwencję wobec przechodnia, który nie stosował się do nakazu zakrywania ust i nosa maseczką ochronną. Podczas legitymowania 25-letniego mieszkańca powiatu puckiego, mundurowi zauważyli że jest poddenerwowany. Już po chwili okazało się, że mężczyzna w plecaku miał narkotyki: około 30 gramów marihuany i ponad 27 gramów amfetaminy. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

 

Już niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Został już ukarany mandatem za popełnione wykroczenie.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe