Specjalna komisja badała miejsce wypadku śmiertelnego w Gowinie

  • 14.04.2021, 15:00
  • Źródło: KWP Gdańsk
Specjalna komisja badała miejsce wypadku śmiertelnego w Gowinie

Podziel się:

Oceń:

12 kwietnia przed południem policjanci wejherowskiej drogówki, funkcjonariusz Straży Pożarnej oraz zarządca drogi spotkali się w Gowinie, gdzie doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Obecni tam członkowie komisji sprawdzali infrastrukturę drogową m.in. pod kątem prawidłowości w jej oznakowaniu.

W poniedziałek przed południem miało miejsce spotkanie zespołu zajmującego się wyjaśnieniem i badaniem przyczyn wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Jest to specjalna procedura, która jest zawsze uruchamiana, kiedy doszło do wypadku śmiertelnego.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie 7 kwietnia br. około godziny 15:00 otrzymał informację o wypadku drogowym, do którego doszło w Gowinie. Ze wstępnych informacji wynikało, 20-latek jadący fordem w kierunku Wejherowa na prostym odcinku drogi, z niewyjaśnionej przyczyny, zjechał na pobocze  i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku poniósł śmierć.

Świadkowie wypadku mogą zgłaszać się telefonicznie i dzwonić pod numer 47 742 97 50 lub mogą nawiązać także kontakt mailowy [email protected] .

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe