Potrącenie dziecka na os. Suchostrzygi. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia...

  • 29.04.2021, 17:56
  • Wawrzyniec Mocny
Potrącenie dziecka na os. Suchostrzygi. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia... Archiwum tczewska.pl

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj (28 kwietnia) przed godz. 16 doszło do potrącenia dziecka na os. Suchostrzygi w Tczewie. Interweniowały straż pożarna, ratownicy medyczni i policja.

- Wysłani na miejsce funkcjonariusze policji ustalili, że na ul. Topolowej (os. Suchostrzygi) doszło do potrącenia 10-letniej dziewczynki – informuje asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. - 10-latka oświadczyła, że jechała rowerem przy prawej krawędzi jezdni, gdy na wysokości budynku nr 6 nagle, nadjeżdżający z przeciwnego kierunku samochód użył klaksonu powodując, że najechała na krawężnik i przewróciła się.

 

Było to auto osobowe koloru białego, które oddaliło się z miejsca zdarzenia. Na szczęście ratownicy po przebadaniu poszkodowanej, nie stwierdzili prócz drobnych potłuczeń, poważniejszych obrażeń.

 

- Prowadzimy czynności w kierunku kierowcy, który uciekł z miejsca zdarzenia w kierunku spowodowania kolizji drogowej – uzupełnia rzecznik tczewskiej komendy. - Ustalamy jak doszło do kolizji. Na szczęście dziewczynce nic się nie stało.

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe