Oblał wrzątkiem partnerkę. Od dłuższego czasu znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie

  • 05.05.2021, 13:26
  • Wawrzyniec Mocny
Oblał wrzątkiem partnerkę. Od dłuższego czasu znęcał się nad nią fizycznie… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali 57-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad 42-letnią konkubiną. Mundurowi ustalili, że sprawca oblał wrzątkiem pokrzywdzoną oraz znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie.

Śledczy przesłuchali zatrzymanego mieszkańca powiatu tczewskiego, któremu przedstawili zarzuty, zaś sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

24 kwietnia br. o godzinie 15.00 policjanci z powiatu gdańskiego otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który miał oblać wrzątkiem kobietę. Wysłani na miejsce mundurowi ustalili, że 57-letni mężczyzna przebywając w gościnie u znajomych, podczas wspólnego spożywania alkoholu oblał wrzątkiem 42-letnią konkubinę. Pokrzywdzona z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. W związku z zaistniałą sytuacją sprawą od razu zajęli policjanci, którzy zaczęli wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia. Podczas swojej pracy funkcjonariusze dodatkowo ustalili, że sprawca od zeszłego roku znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną.

 

28 kwietnia br. tczewscy kryminalni ustalili, że poszukiwany do sprawy 57-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego przebywa na terenie miejscowości Pszczółki, gdzie został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonych przez policjantów dowodów prokurator przedstawił zatrzymanemu mężczyźnie zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem. W miniony piątek sąd zastosował wobec zatrzymanego mężczyzny trzymiesięczny areszt.

 

Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

Opr. (tomm)/KPP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe