Policjanci poszukują sprawcy podpalenia drzwi. Pomóż w ustaleniu sprawcy

  • 05.05.2021, 16:30
  • Wawrzyniec Mocny
Policjanci poszukują sprawcy podpalenia drzwi. Pomóż w ustaleniu sprawcy

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy policjanci prowadzą dochodzenie, które ma wyjaśnić przyczynę pożaru zaplecza budynku przy ulicy Zamkowej. Według ustaleń śledczych płomienie ognia pojawiły się 25 kwietnia br. około godziny 11. przed drzwiami wejściowymi do budynku. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat osoby, która ma związek z tym zdarzeniem proszone są o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło 25 kwietnia br. około godziny 11 przy ulicy Zamkowej 5.

 

- Mundurowi wstępnie ustalili, że sprawca podpalił drzwi wejściowe od strony zaplecza budynku. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat osoby, która ma związek z tym zdarzeniem proszone są o kontakt z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego – apeluje asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy KPP Tczew. - Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 74 28 189 lub na numer alarmowy 112, albo pisząc na adres: [email protected]

 

opr. (tomm)/KPP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe