Policyjna akcja na autostradzie: „Bezpieczeństwo moje drugie imię”

  • 18.05.2021, 15:31
  • redakcja
Policyjna akcja na autostradzie: „Bezpieczeństwo moje drugie imię” Skanska

Podziel się:

Oceń:

17 maja tczewscy mundurowi rozpoczęli akcję: „Bezpieczeństwo-moje drugie imię”. W ramach jej realizacji zaplanowano przeprowadzenie działań kontrolno-profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem osób poruszających się autostradą A1.

Wczoraj, 17 maja tczewscy mundurowi rozpoczęli akcję „Bezpieczeństwo - moje drugie imię”. W ramach realizacji zaplanowano przeprowadzenie działań kontrolno - profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem osób poruszających się autostradą A1.

 

Przedsięwzięcie realizowane będzie do dnia 23 maja podczas światowego Tygodnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Głównym celem akcji jest zwiększenie świadomości kierowców w zakresie właściwych zachowań w ruchu drogowym, prowadzeniu kontroli stanu technicznego pojazdów, trzeźwości kierujących, korzystania z pasów bezpieczeństwa oraz prawidłowego przewożenia dzieci.

 

Tczewscy mundurowi przypominają także o prowadzonej w dalszym ciągu kampanii. „Jednośladem bezpiecznie do celu”, podczas której egzekwowane będą niewłaściwe zachowania kierujących rowerami.

 

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów, ostrożność i rozsądek. Pamiętajmy też, że wzajemny szacunek i życzliwość to czynniki, które z pewnością mają istotny wpływ na poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 

(red.)/KPP Tczew

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe