Ładunek z butelkami z piwem zsunął się na jezdnię... Nietypowe zdarzenie na drodze

  • 20.05.2021, 15:44
  • Wawrzyniec Mocny
Ładunek z butelkami z piwem zsunął się na jezdnię... Nietypowe zdarzenie…

Podziel się:

Oceń:

Dzisiaj, 20 maja po godz. 7.00 dyżurny tczewskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o niecodziennym zdarzeniu. W miejscowości Czarlin, na rondzie, w rejonie skrzyżowania dróg krajowych z samochodu ciężarowego zsunął się nieprawidłowo zabezpieczony ładunek-szklane butelki z piwem.

 

Dziś rano oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o zagrożeniu i utrudnieniach w ruchu w miejscowości Czarlin na rondzie przy skrzyżowaniu krajowych dróg. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Na szczęście nie było żadnych ofiar. Okazało się jednak, że z uwagi na nieprawidłowe zabezpieczenie ładunku- butelek z piwem, towar przewożony przez kierowcę ciężarówki zsunął się na jezdnię. Mundurowi zabezpieczali teren, dbając o to, aby ruch odbywał się bezpiecznie i płynnie. Kierowca samochodu został ukarany mandatem karnym za nieprawidłowe zabezpieczenie ładunku.

 

Policjanci apelują, aby na drodze zawsze zachować rozwagę. Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo w ruchu drogowym zależy w głównej mierze od nas samych. Niecodzienne zdarzenie, którego możemy być świadkiem na drodze oraz chwila naszej nieuwagi i roztargnienia mogą stać się przyczyną tragedii.

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe