22-latek zginał w wypadku w gminie Trzebielino

  • 09.06.2021, 10:04
  • Źródło: KWP Gdańsk
22-latek zginał w wypadku w gminie Trzebielino

Podziel się:

Oceń:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w gminie Trzebielino. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu wypadku mundurowi, kierujący volkswagenem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, gdzie uderzył w słup energetyczny. Niestety w wyniku zdarzenia zginął 22-latek. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę za kierownicą.

Wczoraj około godziny 7.30 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze gruntowej w gminie Trzebielino. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

Mundurowi, którzy pracowali na miejscu, ustalili wstępnie, że kierujący volkswagenem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, gdzie uderzył w słup energetyczny. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń na miejscu zmarł 22-letni mieszkaniec powiatu lęborskiego. Funkcjonariusze, wyjaśniając okoliczności na miejscu, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca wypadku oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Pojazd na polecenie prokuratora zostały zabezpieczone do szczegółowych oględzin.

Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe