Zatrzymany 21-latek kradł kawę oraz czekolady. Straty sklepu to ponad tysiąc złotych !!

  • 11.06.2021, 13:25
  • redakcja
Zatrzymany 21-latek kradł kawę oraz czekolady. Straty sklepu to ponad… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o kradzieże sklepowe. Według ustaleń mundurowych sprawca wchodził do jednego ze sklepów na terenie powiatu tczewskiego i ukradł artykuły spożywcze o łącznej wartości ponad 1200 złotych. Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu 21-latkowi zarzuty dotyczące kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

5 czerwca br. policjanci z Posterunku Policji w Subkowach otrzymali zgłoszenie, że 29 maja br. oraz 1 czerwca br. doszło do dwóch kradzieży na terenie jednego ze sklepów w gminie. Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili, że sprawca po wejściu na teren placówki ukradł 26 kaw oraz 54 czekolady i spowodował łącznie straty na kwotę ponad 1200 złotych.

 

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego 9 czerwca br. ustalili tożsamość sprawcy tego przestępstwa, którego zatrzymali na terenie Tczewa. Mundurowi po zatrzymaniu podejrzewanego mieszkańca Tczewa doprowadzili go do policyjnego aresztu.

 

Wczoraj śledczy z posterunku przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut dotyczący kradzieży. Teraz jego losem zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Tczew

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe