Wandal odpowie. Zatrzymano 18-latka – sprawcę uszkodzenia drzwi na Dworcu PKP

  • 21.06.2021, 09:06
  • redakcja
Wandal odpowie. Zatrzymano 18-latka – sprawcę uszkodzenia drzwi na Dworcu… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Kryminalni zatrzymali 18-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo uszkodzenia mienia. Policjanci ustalili, że sprawca na terenie dworca PKP uszkodził drzwi wejściowe. Zatrzymany mieszkaniec powiatu tczewskiego został doprowadzony do miejscowej komendy. Mundurowi ustalili, że powstały straty na kwotę prawie 1 tys. zł.

17 czerwca śledczy przedstawili 18-latkowi zarzuty dotyczące zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

15 czerwca br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu drzwi wejściowych na terenie dworca PKP. Mundurowi ustalili, że do zdarzenia doszło minionej nocy i sprawca w tym zdarzeniu kopiąc w drzwi, uszkodził je. Stróże prawa przyjmujący zawiadomienie o przestępstwie ustalili, że powstały straty w wysokości prawie 1 tys. zł.

 

Kryminalni, pracując nad tą sprawą, ustalili personalia podejrzewanego mężczyzny o to przestępstwo. Wczoraj stróże prawa zatrzymali podejrzewanego 18-latka, którego doprowadzili do miejscowej komendy. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mieszkańcowi powiatu tczewskiego zarzut dotyczący zniszczenia mienia, do którego się przyznał.

 

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Opr. (red.)/KPP Tczew

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe