Kamienicę Zamkową ukończy Resteks wspólnie z GPEC

  • 22.06.2021, 09:04
  • redakcja
 Kamienicę Zamkową ukończy Resteks wspólnie z GPEC kamienicazamkowa.pl

Podziel się:

Oceń:

GPEC SERWIS, spółka-siostra dostarczającego ciepło i ciepło wodę Grupa GPEC wraz z RESTEKS DOM dokończą budowę prestiżowego apartamentowca Kamienica Zamkowa. Inwestycja w samym sercu Bulwaru Nadwiślańskiego w Tczewie ma zostać ukończona do końca 2022 r. Wkrótce ruszy także kolejny etap sprzedaży mieszkań i lokali usługowych.

O kłopotach dewelopera RESTEKS Dom z budową Kamienicy Zamkowej można od kilku miesięcy przeczytać na tczewskich forach internetowych. Budowa apartamentowca z jednym z najpiękniejszych widoków w Tczewie z przyczyn ograniczonych nakładów inwestycyjnych niespodziewanie stanęła. RESTEKS w tym czasie poszukiwał rozwiązania w postaci zaufanego i pewnego partnera z pewnym kapitałem. Trafił na Grupę GPEC.

 

Gdańska Grupa jest właścicielem GPEC TCZEW i od lat dostarcza ciepło i ciepłą wodę do mieszkańców miasta. Firma rozwinęła się w ostatnich latach także w zakresie prowadzenia złożonych inwestycji budowlanych.

 

- Spółka GPEC SERWIS, generalny wykonawca Kamienicy Zamkowej, ma na swoich koncie wykonawstwo generalne kilkuset projektów budowy sieci ciepłowniczej w całej Polsce na łączna sumę ponad 1,5 mld złotych – wyjaśnia Katarzyna Bilecka, prezes GPEC SERWIS. Prowadziliśmy niezwykle skomplikowane technologicznie projekty m.in. budowy sieci pod mostami, pod autostradami.

 

Grupa GPEC co roku plasuje się w top10 największych inwestorów na całym Pomorzu. Poza sieciami ciepłowniczymi wybudowała m.in. szpital tymczasowy w Gdańsku, a także własne osiedle domów i mieszkań Nova Fundamentowa w Gdańsku. Przy tym ostatnim projekcie z sukcesem zajmuje się nie tylko procesem inwestycyjnym, ale także sprzedażą.

 

– Pierwszy etap oddaliśmy już klientom, kolejny jest w trakcie budowy – zdradza Katarzyna Bilecka.

 

GPEC SERWIS wraz z deweloperem planują ukończyć budowę budynku do końca 2022 r. Niebawem rusza kolejny etap sprzedaży lokali w Kamienicy Zamkowej. Tak jak dotychczas obsługą klientów oraz zainteresowanymi zakupem zajmuje się RESTEKS. Jak nas poinformowano Grupa GPEC przejęła wykonawstwo nad inwestycję, a deweloperem jest nadal RESTEKS.

Wszelkie informacje można pozyskać w biurze sprzedaży RESTEKS Dom w Tczewie.

 

 

GRUPA GPEC

To lider branży ciepłowniczej na Pomorzu, zarządza siecią o długości około 800 km.

W latach 2014-2019 Grupa GPEC wybudowała ponad 100 km nowej sieci ciepłowniczej likwidując szkodliwe dla jakości powietrza kotłownie węglowe i przyłączając mieszkańców nowobudowanych osiedli. Firma nieustannie poszerza swoją działalność o kolejne dziedziny, wykraczające poza produkcję i dystrybucję ciepła, m.in.: zarządzanie techniczne nieruchomościami (facility management), inteligentne systemy zarządzania energią, ESCO. Grupa GPEC obsługuje aktualnie ponad 8 tys. klientów. Z usług firmy korzysta ponad 400 tys. mieszkańców Gdańska, Sopotu, Pruszcza Gdańskiego, Tczewa, Starogardu Gdańskiego i Pelplina.

W skład grupy wchodzi Grupa GPEC skupia dziesięć spółek z branży energetycznej i okołoenergetycznej w tym: GPEC Starogard Gdański, GPEC Pelplin i GPEC Tczew.

 

Udziałowcami GRUPY GPEC są Leipziger Stadtwerke oraz Miasto Gdańsk.

 

Opr. W. Mocny/Grupa GPEC

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe