27-latek ukrywał się przed odbyciem kary. Policjanci zatrzymali go w Sopocie

  • 08.07.2021, 10:09
  • Źródło: KWP Gdańsk
27-latek ukrywał się przed odbyciem kary. Policjanci zatrzymali go w Sopocie

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku zatrzymali na terenie Sopotu poszukiwanego 27-latka. Zgodnie z wyrokiem sądu w Tczewie mieszkaniec powiatu malborskiego ma do odbycia karę 15 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo kradzieży z włamaniem. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze dziś funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego przewiozą go do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.

Dziś (07.07.2021 r.) około godz. 3.00 nad ranem policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku jadąc ulicą Powstańców Warszawy w Sopocie zauważyli mężczyznę, który na widok ich radiowozu gwałtownie zmienił kierunek marszu i próbował oddalić się z miejsca. Funkcjonariusze od razu sprawdzili, co kryje się za takim zachowaniem i w wyniku sprawdzenia w policyjnych bazach ustalili, że 27-letni mieszkaniec powiatu malborskiego od 6 lipca 2021 r. jest poszukiwany przez organy ścigania. Zgodnie nakazem Sądu Rejonowego w Tczewie mężczyzna ma do odbycia karę 15 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo kradzieży z włamaniem.

27-latek natychmiast został zatrzymany przez policjantów i po wykonaniu czynności trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze dziś funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego przewiozą go do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności. 

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe