Xiaomi Kite Cup driven by Land Rover – Puchar Polski i Mistrzostwa Polski w kitesurfingu i wingfoilu 2021 już w najbliższy weekend w Krynicy Morskiej

  • 26.07.2021, 19:20
  • Źródło: Materiały Organizatora
Xiaomi Kite Cup driven by Land Rover – Puchar Polski i Mistrzostwa Polski… Materiały organizatora

Podziel się:

Oceń:

Ostatni weekend lipca w Krynicy Morskiej będzie pełen sportowych emocji, a to za sprawą rozgrywanych tam zawodów Xiaomi Kite Cup driven by Land Rover. Puchar Polski i Mistrzostwa Polski w kitesurfingu, będą rozgrywane po raz 16.

Na plaży oprócz zawodników ścigających się na hydro skrzydłach i tych wykonujących widowiskowe powietrzne ewolucje, będzie można spotkać polskie gwiazdy próbujące swoich sił w tym sporcie: Annę Powierzę, Bartosza Obuchowicza, Dorotę Gardias i Sylwię Nowak.

Zawody odbywać się będą w dniach 30, 31 lipca i 1 sierpnia.

W czerwcu, w Rewie odbył się już pierwszy cykl zawodów w ramach cyklu Xiaomi Kite Cup driven by Land Rover. Prawie 50 polskich kiteboarderów przywitała zmienna pogoda – od ulewnego deszczu po upalne słońce, ale na szczęście wiatr nie zawiódł i pozwolił na rozegranie zawodów we wszystkich zaplanowanych kategoriach: Mistrzostwach Polski we Freestylu, wyścigów w formule kite i wingfoil.  Czy tak będzie w Krynicy Morskiej? Przekonamy się o tym już w najbliższy weekend.

Od 30 lipca do 1 sierpnia na plaży przy wejściu numer 26 będzie można spotkać najlepszych zawodników w tej dyscyplinie sportu. Lista nie jest jeszcze zamknięta. Do wzięcia udziału będzie można zgłosić się w dniu rozpoczęcia rywalizacji, 30 lipca, w godzinach 8.00 – 9.30 w biurze zawodów

Źródło: Materiały Organizatora

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe