Miał narkotyki w plecaku. 45-latek usłyszał zarzuty

  • 31.07.2021, 13:32 (aktualizacja 31.07.2021, 13:36)
  • Wawrzyniec Mocny
Miał narkotyki w plecaku. 45-latek usłyszał zarzuty KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 45-latek, który w ręce policjantów wpadł po tym, jak zaczął ukrywać swój plecak. Okazało się, że ma w nim ok.160 gramów amfetaminy i ok. 30 gramów marihuany. Wobec niego zastosowano dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i poręczenie majątkowe. Wkrótce odpowie za przestępstwo. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę w południe funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w Słupsku podczas patrolowania ulic miasta zauważyli mężczyznę, który nerwowo zaczął chować plecak. Policjanci podejrzewali, że może ukrywać w nim przedmioty zabronione. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziło dokładne sprawdzenie. Okazało się, że w plecaku są narkotyki.

Dokładne przebadanie i zważenie wykazało, że była to amfetamina w ilości 164 gramów i marihuana w ilości 31 gramów. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Wobec niego zastosowano dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i poświadczenie majątkowe. Wkrótce odpowie za przestępstwo. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 

KWP

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe