Przyznano awanse w stopniach służbowych dla policjantów garnizonu pomorskiego

  • 01.08.2021, 09:00
  • Wawrzyniec Mocny
Przyznano awanse w stopniach służbowych dla policjantów garnizonu pomorskiego KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

30 lipca Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński wręczył rozkazy personalne na wyższe stopnie policyjne ośmiu funkcjonariuszom z kadry kierowniczej jednostek garnizonu pomorskiego. Mianował także na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku podkom. Beatę Kurek.

Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa - także w komendzie wojewódzkiej obowiązują restrykcje związane z bezpośrednimi kontaktami służbowymi ograniczanymi do minimum, dlatego też uroczyste spotkanie związane z wręczeniem aktów mianowania na wyższe stopnie służbowe odbyło się bez udziału zaproszonych gości.

 

Ceremonia nawiązywała do obchodzonego w dniu 24 lipca Święta Policji.

 

Uroczyste spotkanie rozpoczęło się od meldunku złożonego nadinsp. Andrzejowi Łapińskiemu przez Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Gdańsku.

 

Po odczytaniu decyzji personalnych Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku wręczył osiem rozkazów personalnych na wyższe stopnie policyjne w korpusie oficerów starszych i młodszych funkcjonariuszom stanowiącym kadrę kierowniczą jednostek garnizonu pomorskiego.

 

Podczas uroczystości Pan Komendant wręczył także akt mianowania na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku podkom. Beacie Kurek, ekspertowi Zespołu Profilaktyki, Nieletnich i Patologii tego wydziału i pełniącej obowiązki na stanowisku zastępcy naczelnika.

 

KWP Gdańsk

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe