VIII Pomorskie Święto Rzek. Mocna gniewska impreza sportowo - rekreacyjna

  • 25.08.2021, 10:51
  • Wawrzyniec Mocny
VIII Pomorskie Święto Rzek. Mocna gniewska impreza sportowo - rekreacyjna… Materiały promocyjne

Podziel się:

Oceń:

W dniach 28-29 sierpnia (nadchodzący weekend) odbędzie się VIII Pomorskie Święto Rzek. Tym razem impreza obejmie całe Kociewie starogardzkie i tczewskie. Niestety tym razem w programie zabraknie Tczewa, gdyż jego władze nie są przychylne organizatorom.

W programie w Gniewie: Gwieździsty Rajd Rowerowy w Gniewie, Rajd Motocyklowy z Miast Partnerskich do Gniewa oraz Turniej Pocztów Husarskich.

Oprócz tego nie zabraknie meczy szachowych oraz turnieju kobiet i mężczyzn o Puchar Burmistrza Gniewu (GOSiR Gniew); spotkania literackie, festyny oraz występ Jakuba Fredy i wieczorny koncert zespołu Glory Day.

Niestety tym razem nie odbędzie się Milonga Księcia Sambora, z flash mobem i imprezą tangueros na Zamku w Gniewie. Powodem są zbyt wysokie warunki finansowe Zamku w Gniewie, nie do udźwignięcia dla organizatora (zorganizowanie miejsca, podłogi do tańca, nagłośnienia itp.).

 

Szczegółowy program na załączonym obok plakacie. ZOBACZ TUTAJ Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach VIII Pomorskiego Święta Rzek.

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe