Zatrzymany 25-latek odpowie za kradzieże maszynek do golenia

  • 15.09.2021, 12:48
  • Wawrzyniec Mocny
Zatrzymany 25-latek odpowie za kradzieże maszynek do golenia KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzież. Według ustaleń mundurowych sprawca z jednego ze sklepów na terenie miasta ukradł cztery opakowania maszynek do golenia. Śledczy ustalili, że w wyniku tej kradzieży powstały straty w wysokości prawie 700 zł. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut dotyczący kradzieży.

9 września br. kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pracując nad sprawą kradzieży sklepowej, do której doszło na terenie miasta, ustalili, że związek z tym zdarzeniem ma 25-letni mężczyzna. Według ustaleń mundurowych do tego zdarzenia doszło 7 września. Sprawca w tym czasie wszedł na teren placówki handlowej i wykorzystując nieuwagę personelu, ukradł cztery opakowania maszynek do golenia. Śledczy ustalili, że w wyniku przestępczej działalności sprawcy tego przestępstwa powstały straty na kwotę prawie 700 złotych.

 

Funkcjonariusze w miniony piątek zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, którego doprowadzili do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut dotyczący kradzieży.

 

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe