10 gramów amfetaminy w mieszkaniu i perspektywa 3 lat odsiadki

  • 21.09.2021, 12:00
  • Wawrzyniec Mocny
10 gramów amfetaminy w mieszkaniu i perspektywa 3 lat odsiadki KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci po ustaleniach zatrzymali osobę odpowiedzialną za posiadanie narkotyków. 22-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego ukrywał w mieszkaniu amfetaminę oraz marihuanę. Łącznie mundurowi zabezpieczyli prawie 10 gramów środków odurzających. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

15 września br. praca policjantów z Komisariatu Policji w Gniewie doprowadziła do ustaleń, z których wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie gminy znajduje się mężczyzna, który ma związek z tego typu przestępczością. Funkcjonariusze natychmiast pojechali sprawdzić uzyskaną informację.

 

Podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli woreczki strunowe z amfetaminą oraz marihuaną. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 10 gramów niedozwolonych środków. Zatrzymany do sprawy 22-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Śledczy w miniony piątek przesłuchali i przedstawili zatrzymanemu mieszkańcowi powiatu tczewskiego zarzuty dotyczące posiadania narkotyków.

 

Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe