36-letni mężczyzna podejrzany o dwa włamy zatrzymany! Łupem padała elektronika...

  • 20.10.2021, 14:42
  • Wawrzyniec Mocny
36-letni mężczyzna podejrzany o dwa włamy zatrzymany! Łupem padała elektronika... KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

36-latek podejrzany jest o dokonanie włamania do jednego z lokali handlowych. Według policyjnych ustaleń wynika, że sprawca po dwukrotnym włamaniu się do lokalu ukradł sprzęt RTV warty łącznie prawie 8 tys. zł. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów, które wkrótce wrócą do właściciela. 19 października mieszkaniec Tczewa został przesłuchany i usłyszał zarzuty 2 kradzieży z włamaniem.

31 maja br. tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o dwóch włamaniach do jednego z lokali handlowych na terenie miasta. Mundurowi zajmujący się tą sprawą ustalili, że sprawca pod koniec maja dwukrotnie włamał się do lokalu, skąd ukradł sprzęt RTV. Funkcjonariusze ustalili, że straty powstałe w wyniku tych przestępstw wyniosły prawie 8 tys. złotych.

Stróże prawa we wtorek zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, którego doprowadzili do miejscowej komendy. Mundurowi odzyskali część skradzionych przedmiotów, które wkrótce wrócą do właściciela. Śledczy przesłuchali zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty dwóch kradzieży z włamaniem, do których się przyznał. Teraz jego losem zajmie się sąd.

Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Opr. (tomm)/KPP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe