Policja poszukuje wandali, którzy zniszczyli elewację hali sportowej

  • 20.10.2021, 17:59
  • Wawrzyniec Mocny
Policja poszukuje wandali, którzy zniszczyli elewację hali sportowej KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Śledczy z tczewskiej komendy poszukują świadków lub osób mogących mieć wiedzę na temat sprawców, którzy uszkodzili elewację hali sportowej w Tczewie. Do zdarzenia doszło w nocy 22 sierpnia br. Związek ze sprawą mają osoby, których wizerunki publikujemy. Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawców, proszone są o kontakt z policją. Zapewniamy anonimowość.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło 22 sierpnia br. między o godzinie 1.30 a 3.17 przy ulicy Armii Krajowej. Mundurowi ustalili, że sprawcy w tym czasie kopiąc oraz uderzając z pięści, uszkodzili elewację hali sportowej. Związek ze sprawą mają osoby, których wizerunek publikujemy.

 

Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 74 28 183 lub na numer alarmowy 112, albo pisząc na adres: [email protected]

 

KPP Tczew

 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe