Kolejny bankomat na Powiślu wysadzony i okradziony. Eksplozja obudziła mieszkańców!

  • 21.10.2021, 09:06
  • Wawrzyniec Mocny
Kolejny bankomat na Powiślu wysadzony i okradziony. Eksplozja obudziła… Collage redakcja

Podziel się:

Oceń:

POWIAT SZTUMSKI. W nocy z 20 na 21 października w Mikołajkach Pomorskich doszło do eksplozji. Okazało się, że był to kolejny zuchwały napad na bankomat. Jak już podawaliśmy w sierpniu na naszym portalu, w nocy z 17 18 sierpnia br. w Dzierzgoniu bandyci także wysadzili bankomat, kradnąc kasetkę z pieniędzmi.

- Dzisiejszej nocy doszło do wysadzenia bankomatu w Mikołajkach Pomorskich. Łupem złodziei padła kasetka z pieniędzmi – potwierdza st. sierż. Paweł Łyko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sztumie. - Kradzieży dokonali nieznani sprawy. Obecnie nad sprawą pracują policjanci z naszego pionu kryminalnego (dochodzeniowo – śledczego). Technik kryminalistyki wykonuje dokumentację fotograficzną i zabezpiecza ślady w celu ustalenia okoliczności zdarzenia i wytypowania sprawców.

 

Policja sztumska nie podaje czy „zamach na bankomat” i pieniądze mieszkańców jest powiązany z poprzednim takim zajściem w Dzierzgoniu. Jednak nie zaprzeczono nam. Obecnie brane są pod uwagę wszelkie scenariusze.

Niestety nie wiadomo ilu było sprawców. Jest jednak nadzieja na ich ustalenie, bo obecnie policja zabezpiecza monitoring.

https://www.portalpomorza.pl/wiadomosci/55501,pilne-nocne-wysadzenie-bankomatu-w-kasetce-ktora-skradziono-bylo-ponad-300-tysiecy-zlotych

(tomm)/KPP Sztum

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe