Poszukiwany przez sąd i policję za włamania i kradzieże – zatrzymany

  • 06.11.2021, 09:43
  • Wawrzyniec Mocny
Poszukiwany przez sąd i policję za włamania i kradzieże – zatrzymany KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Kryminalni z tczewskiej komendy zatrzymali 35-letniego mężczyznę ściganego listem gończym oraz nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego, który ukrywał się na terenie powiatu kwidzyńskiego. Zatrzymany mężczyzna pochodzący z powiatu tczewskiego w przeszłości został skazany za przestępstwa włamań oraz kradzieży i po skazaniu, nie stawił się do aresztu śledczego. Teraz zgodnie z decyzją sądu zatrzymany mężczyzna spędzi prawie 6,5 roku za kratkami.

3 listopada br. policjanci z wydziału kryminalnego, którzy zajmowali się poszukiwaniem 35-letniego mężczyzny pochodzącego z powiatu tczewskiego, zdobyli informację, o tym, że poszukiwany przez nich mężczyzna ukrywa się w jednym z domów na terenie powiatu kwidzyńskiego. Funkcjonariusze, sprawdzając tę informację, jeszcze tego samego dnia przed godziną 21 zatrzymali poszukiwanego mężczyznę.

Zatrzymany mieszkaniec Tczewa był ścigany listem gończym wystawionym przez Sąd Rejonowy w Tczewie oraz nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim. Za popełnione wcześniej przestępstwa włamań oraz kradzieży sąd skazał mężczyznę na karę prawie 6,5 roku pozbawienia wolności.

 

Zatrzymany przez policjantów 35-latek został doprowadzony do miejscowej komendy. Wczoraj funkcjonariusze przewieźli go do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności. Policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu.

 

KPP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe