Zatrzymano poszukiwanego za dokonane włamania i niepłacenie alimentów!

  • 12.11.2021, 08:51
  • Wawrzyniec Mocny
Zatrzymano poszukiwanego za dokonane włamania i niepłacenie alimentów! KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego tczewskiej komendy zatrzymali 29-latka ściganego dwoma listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się na terenie powiatu nowodworskiego. Mieszkaniec Tczewa w przeszłości został skazany za przestępstwa włamań, kradzieży oraz za uchylanie się od płacenia alimentów i po skazaniu, nie stawił się do aresztu śledczego. Grożą mu lata więzienia.

8 listopada br. kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymali informację, że na terenie jednej z posesji w powiecie nowodworskim przebywa mężczyzna, który jest poszukiwany. Funkcjonariusze, sprawdzając to miejsce, znaleźli i zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który był ścigany 2 listami gończymi. Mężczyzna był ścigany listami gończymi wystawionymi przez Sąd Rejonowy w Gdańsku oraz w Tczewie. Za popełnione przestępstwa włamań, kradzieży oraz za uchylanie się od płacenia alimentów sąd skazał mężczyznę na łączną karę 3 lat i 5 miesięcy pozbawienia wolności.

 

Wczoraj zatrzymany mężczyzna został doprowadzony przez funkcjonariuszy do tczewskiej komendy. Zgodnie z decyzją sądu wczoraj 29-latek trafił do placówki penitencjarnej. Policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu.

 

KPP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe