Młody mężczyzna z „trawką” w samochodzie

  • 26.11.2021, 08:49
  • Wawrzyniec Mocny
Młody mężczyzna z „trawką” w samochodzie KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Kryminalni zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który miał narkotyki. Mundurowi w samochodzie, którym jechał się mężczyzna, znaleźli marihuanę. Funkcjonariusze zabezpieczyli zakazane substancje, a mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu. Śledczy wczoraj przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut dotyczący posiadania narkotyków.

W miniony wtorek (23 listopada br.) policjanci z wydziału kryminalnego na jednej z ulic w miejscowości Subkowy zauważyli siedzącego w samochodzie marki Seat znanego im z wcześniejszych interwencji 30-letniego mieszkańca Tczewa. Mężczyzna, widząc funkcjonariuszy, próbował odjechać, lecz mundurowi postanowili zatrzymać go do kontroli. Stróże prawa podejrzewając, że mężczyzna może mieć w samochodzie narkotyki, rozpoczęli interwencję. W trakcie policyjnych czynności mundurowi w drzwiach seata znaleźli kilka zawiniątek z narkotykami, które zabezpieczyli. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że była to marihuana. 30-letni mieszkaniec Tczewa został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone narkotyki policjanci przekazali do dalszych badań.

 

24 listopada zatrzymany mężczyzna został przesłuchany przez śledczych i na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Teraz losem mężczyzny zajmie się sąd.

 

Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

Opr. (tomm)/KPP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe