Dachowanie auta na drodze krajowej nr 91. Służby przypominają - rozwaga i szczególna ostrożność na drodze to podstawa!

  • 01.12.2021, 12:18
  • Wawrzyniec Mocny
Dachowanie auta na drodze krajowej nr 91. Służby przypominają - rozwaga… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło przedwczoraj na krajowej „jedynce”. Wstępnie co ustalono: kierująca audi na łuku drogi zjechała z pasa ruchu i uderzyła w przepust. W związku ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę oraz o dostosowanie prędkości do panujących warunków.

29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 15.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w m. Subkowy. Na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego tczewskiej komendy, którzy wstępnie ustalili, że 41-letnia mieszkanka powiatu tczewskiego jadąca audi, zjechała z pasa ruchu i uderzyła w przepust drogowy, po czym auto dachowało. W wyniku tego zdarzenia 41-letnia kierująca audi oraz trzy pasażerki z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Przeprowadzone badanie kierującej na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że była trzeźwa.

 

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i zdrowy rozsądek. Dostosujmy prędkość do panujących warunków na drodze. Zmienne warunki na drogach powodują, że policjanci z drogówki mają pełne ręce roboty. Jednak nie do wszystkich kierowców trafiają apele o rozsądek i przysłowiowe zdjęcie nogi z gazu. Dlatego stróże prawa przypominają, że dobry kierowca to taki, który jest odpowiedzialny, kieruje się zasadą ograniczonego zaufania i dba o bezpieczeństwo swoje, ale też innych uczestników drogowych.

 

Opr. (tomm)/KPP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe