Dozór policyjny za kradzież zuchwałą i narkotyki

  • 07.12.2021, 09:46
  • Wawrzyniec Mocny
Dozór policyjny za kradzież zuchwałą i narkotyki KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci przeszukali jego mieszkania i znaleźli plecak z dokumentem należącym do pokrzywdzonego oraz dodatkowo... amfetaminę, co potwierdzono wstępnym testem Zatrzymany mieszkaniec Tczewa został przesłuchany przez śledczych i usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży zuchwałej oraz posiadania narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

2 grudnia br. kryminalni z Tczewa zajmując się wcześniej sprawą kradzieży zuchwałej, zatrzymali mężczyznę podejrzanego wcześniej o to przestępstwo. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Tczewa. Mundurowi ustalili, że sprawca na jednej z ulic w Tczewie ukradł plecak wraz z dokumentami należącymi do obywatela Mołdawii.

Funkcjonariusze w trakcie przeszukania jednego z mieszkań, w którym ukrywał się podejrzany mężczyzna, odzyskali i zabezpieczyli skradziony plecak z dokumentem oraz zabezpieczyli zawiniątka z zakazaną substancją. Stróże prawa doprowadzili mieszkańca Tczewa do policyjnego aresztu.

W miniony piątek na podstawie zebranych dowodów śledczy zatrzymanemu mężczyźnie przedstawili zarzuty dotyczące posiadania narkotyków oraz kradzieży w recydywie. Prokuratura nałożyła środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za te przestępstwa mężczyźnie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Opr. (red.)/KPP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe