Czy rozpoznajesz tę osobę? Policjanci poszukują tego mężczyzny...

  • 13.12.2021, 11:17
  • redakcja
Czy rozpoznajesz tę osobę? Policjanci poszukują tego mężczyzny... KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z tczewskiej komendy prowadzą czynności w sprawie kradzieży artykułów spożywczych i alkoholowych, do której doszło w jednym ze sklepów na ul. Żwirki. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęć lub mają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą czynności w sprawie kradzieży, która miała miejsce 28 października br. w sklepie na ul Żwirki. Jak ustalili śledczy, sprawca w tym czasie wykorzystał chwilową nieuwagę personelu i ukradł artykuły spożywcze oraz alkoholowe. Według ustaleń mundurowych w wyniku tego przestępstwa powstały straty na kwotę prawie 1300 zł.

 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, albo miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 74 28 185, 47 74 28 165 lub na nr alarmowy 112 albo pisząc na adres: [email protected]

 

KPP Tczew

_redakcja

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe