Dar serca dla podopiecznych hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni

  • 24.01.2022, 18:46
  • Źródło: Port Gdynia
Dar serca dla podopiecznych hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni

Podziel się:

Oceń:

Pracownicy Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. przekazali uzbierane wspólnie dary oraz koncentrator tlenu zakupiony przez Zarząd Spółki do Domu Hospicyjnego dla Dzieci „Bursztynowa Przystań” w Gdyni.

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. od lat pomaga hospicjum w wielu akcjach, będąc partnerem koncertów oraz poprzez pomoc rzeczową w formie  przekazywania niezbędnych dla nas materiałów. Jesteśmy wdzięczni ze tę systematyczność. Cieszymy się, że ta pomoc jest w ciągu całego roku, gdyż nasza opieka nie jest sezonowa. Gdy inni dostrzegają naszą pracę  i nas wspierają, nawet poprzez przekazywanie tych narzędzi do sprawowania opieki nad chorym lub  przekazanie 1% podatku, czujemy, że nasza praca ma sens. Dzięki temu możemy podejmować inicjatywy, takie jak budowa Bursztynowej Przystani w przeszłości – ks. Grzegorz Miloch, dyrektor Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni

Pamiętajmy o pielęgnowaniu wrażliwości na drugiego człowieka, gdyż pomoc jest niezbędna przez cały rok, nie tylko w okresie świątecznym, gdy mamy chwilę na refleksję i chętniej angażujemy się w pomoc drugiemu człowiekowi.

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. od lat angażuje się w pomoc lokalnej społeczności, szczególnie tym, których działalność w dużym stopniu zależy od wsparcia innych.

Źródło: Port Gdynia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe