Tczewianin - recydywista zrabował plecak ze sprzętem i innymi przedmiotami

  • 10.05.2022, 09:39
  • redakcja
Tczewianin - recydywista zrabował plecak ze sprzętem i innymi przedmiotami KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy kryminalni zatrzymali 33-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzież plecaka, do której doszło na jednym z osiedli. Według ustaleń mundurowych zatrzymany mieszkaniec Tczewa ukradł pozostawiony chwilowo bez opieki plecak, w którym była odzież, przenośny głośnik oraz inne przedmioty i spowodował straty w wysokości 750 zł.

6 maja br. kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pracując nad sprawą kradzieży plecaka, do której doszło dwa dni wcześniej na jednym z tczewskich osiedli, zatrzymali mieszkańca Tczewa, którego podejrzewali o to przestępstwo. Ze zgłoszenia wynikało, że w zrabowanym plecaku była odzież, przenośny głośnik oraz inne przedmioty o łącznej wartości 750 zł. Stróże prawa ustalili, że właściciel plecaka pozostawił go chwilowo bez nadzoru, a ten moment wykorzystał mężczyzna i go ukradł.

Policjanci doprowadzili zatrzymanego 33-letniego mężczyznę do komendy, gdzie śledczy przedstawili mu zarzut kradzieży. Dodatkowo stróże prawa ustalili, że mężczyzna popełnił ten czyn w warunkach recydywy, bo był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Teraz jego losem zajmie się sąd.

Za to przestępstwo w recydywie grozi kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

 

KPP Tczew

_redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe