DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Babciu, pilnie potrzebuję pieniędzy…

  • 7.03.2014, 10:04
  • AM
Babciu, pilnie potrzebuję pieniędzy…
Podziel się:
Oceń:
- Babciu, pilnie potrzebuję pieniędzy… - taki telefon może odebrać każdy z nas, nie zdając sobie sprawy, że może mieć do czynienia z przestępcą. Oszuści działający metodą „na wnuczka” wprowadzają swoje ofiary w błąd, podając się za członka rodziny, prowadzą rozmowę w taki sposób, że potencjalna ofiara sama „zgaduje”, że rozmawia z kimś z rodziny - wnuczkiem, bratankiem, siostrzenicą.  Policjanci zatrzymują oszustów, lecz w ich miejsce pojawiają się kolejni, którzy modyfikują swoje metody działania. W ostatnim czasie podają się nawet za policjantów. Pamiętajmy w takich przypadkach natychmiast kontaktujmy się z Policją.

Sprawcy posługujący się metodą „na wnuczka” często działają w zorganizowanych grupach - w celu osiągnięcia korzyści majątkowych wprowadzają osoby pokrzywdzone w błąd co do swojej tożsamości, podając się za bliskiego członka rodziny: wnuczka, bratanka, kuzyna, siostrzeńca, synową lub podając się za członka rodziny znajomych, sąsiadów, przyjaciół. Ostatnio przestępcy podają się nawet za policjantów aby uwiarygodnić swoje zamiary. 

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Najpierw typują swoje potencjalne ofiary – najczęściej wybierają osoby starsze, mieszkające samotnie w dużych miastach. Wykorzystują głównie dane zawarte w książkach telefonicznych, wyszukując imiona, które rzadko występują współcześnie.  Następnie dzwonią do tych osób i w czasie rozmowy, wzbudzając przekonanie, że są ich krewnymi czy znajomymi, proszą o pilne pożyczenie pieniędzy na różnego rodzaju cel. Po kilku minutach kolejny telefon – to mężczyzna, który podaje się za policjanta i potwierdza całe zdarzenie.
Jest to oczywiście kłamstwo, które ma uwiarygodnić działanie oszustów.

Pamiętajmy! Policja tak nie działa! Policjanci w takich przypadkach nie kontaktują się telefonicznie. Gdy dzwoni do nas osoba podająca się za funkcjonariusza natychmiast skontaktujmy się z Policją dzwoniąc na bezpłatny numer 112 czy 997 bądź kontaktując się z najbliższą jednostką Policji.

Tylko natychmiastowe powiadomienie Policji daje duże możliwości szybkiego zatrzymania sprawcy. 

Ostatnio w Gdyni, dzięki temu , że pokrzywdzony szybko zorientował się, że padł ofiarą oszustów i natychmiast powiadomił Policję, troje sprawców, mimo iż telefonowali z Warszawy, zostało zatrzymanych i aresztowanych.

 

AM

Komentarze (368)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adrian Bayford
Adrian Bayford Wczoraj, 06:26
cześć

  Czy potrzebujesz ***? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze *** są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy *** o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])
Adrian Bayford
Adrian Bayford 8.12.2018, 22:22
cześć

  Czy potrzebujesz ***? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze *** są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy *** o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])
Mr Calvin
Mr Calvin 8.12.2018, 05:50
Dobry dzień,

Jestem zarejestrowanym prywatnym pożyczkodawcą. Udzielamy pożyczek na pomoc osobom, firmom i osobom prywatnym, które muszą zaktualizować swoją sytuację finansową na całym świecie, przy minimalnych rocznych stopach procentowych w wysokości zaledwie 2% w ciągu roku do 30 lat w okresie spłaty do dowolnej części świata . Dajemy *** w przedziale od 5 000 euro do 100 000 000 euro. Nasze *** są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Zainteresowana osoba powinna skontaktować się z nami poprzez e-mail: (calvinking***[email protected])

Oferta ***.
SZYBKA POŻYCZKA
SZYBKA POŻYCZKA 8.12.2018, 05:19
Oferujemy przedsiębiorcom możliwość łatwego dostępu do kredytów w szybkim, przejrzystym i efektywnym środowisku. Nasza wiedza i międzynarodowe standardy zapewniają naszym klientom wysokiej jakości usługi i dostawy, naszą główną usługą jest zapewnienie międzynarodowego finansowania firmom i organizacjom dużych projektów zagospodarowania terenu w dziedzinie wypoczynku, turystyki, rozrywki i budownictwa, oferujemy również indywidualne ***, prywatne ***, kredyty spłaty długów.

Przegląd pożyczek:

Obecnie *** wynoszą od 1 000,00 EUR do 1 miliona EUR; maksymalny okres dojrzewania wynosi 20 lat *
Nie wymaga się żadnych skontrolowanych sprawozdań finansowych *
Elastyczne wymagania dotyczące dokumentacji *
Wieloletni klienci z nienaganną dokumentacją spłaty kwalifikują się do kolejnych rabatów na oprocentowanie i jeszcze szybszego przetwarzania pożyczek *

Zainteresowane osoby są zobowiązane do skontaktowania się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]

Przewiduj szybką odpowiedź.

Z poważaniem
Barry Finance Inc.

Marian
Marian 9.11.2018, 01:55
Witam wszystkich, nazywam się Marian i jestem tu, aby dać krótkie świadectwo o tym, jak udało mi się uzyskać prawdziwą ***, po tym, jak zostałem oszukany zbyt wiele razy. Uważałem, że rezygnacja jest najlepsza, więc nie miałem nic wspólnego z internetowymi pożyczkodawcami. więcej, aż do dnia, w którym przeglądałem internet i widziałem kobiety z Polski, które pisały na Facebooku, że udało jej się zdobyć prawdziwą legit pożyczoną po tylu razach, myślałem, że spróbowanie byłoby znów najlepsze i Skopiowałem firmowy e-mail i wysłałem do nich tekst z prośbą o *** w wysokości 500 000 euro, aby móc ponownie rozpocząć działalność, otrzymałem od nich odpowiedź i powiedzieli mi, żebym nigdy się nie martwił, że zamierzają mi pomóc z pożyczką i wierzyłem im tak bardzo, że modliłem się do Boga i czekałem na nich, przyjąłem wszystkie ich procedury i ku mojemu największemu zaskoczeniu wysłano mi na rachunek bankowy *** w wysokości 50000 euro, nigdy nie wierzę, że takie firmy pożyczkowe wciąż istnieją, dopóki nie spotkam się Pani Jorge Grace, dyrektor zarządzający Grace loa n firma, proszę mój przyjacielu, jeśli jesteś zmęczony oszukanym ***, skontaktuj się z panią Jorge Grace, są wiarygodnymi pożyczkodawcami kredytowymi, jestem szczęśliwy dzisiaj i moja firma się świetnie rozwija, wszystko dzięki im za pomoc i modlę się o moje Boże błogosławieństwo je dla mnie, na wypadek, gdybyś był w takiej sytuacji jak ja, skontaktuj się z nimi w ich firmowym mailu {jorgegrace***[email protected]} oni są najlepsi ze wszystkich i zapewniam cię, że nigdy cię nie zawiedzie lub cię zawiedzie, ona pomogło wielu ludziom, jestem dziś bardzo szczęśliwy dzięki pani Jorge Grace i jej organizacji.

Marian Teresa
zabielski
zabielski 6.11.2018, 11:22
Czy jesteś mężczyzną czy kobietą biznesu? Czy masz stres finansowy, czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy musisz dostać ***, spłacić rachunki lub rozpocząć udany biznes? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać *** od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Czy potrzebujesz *** lub Z jakiegoś powodu, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na stronie [email protected] Proszę, podaj nam dodatkowe informacje, jeśli jesteś zainteresowany.


Nazwa wnioskodawcy -----------------------
kraj---------------------------
stan--------------------
adres--------------------------
numer telefonu-----------------------
potrzebna kwota *** -------------------------
wiek--------------------
Trwanie----------------------
stan cywilny----------------------------
Romana Janakova
Romana Janakova 6.11.2018, 10:12
KAŻDEMU, PRZECZYTAJ TĘ KLIENTOWI W JAKI SPOSÓB MOŻEMY UZYSKAĆ MOJĄ POŻYCZĘ LEGENDOWĄ I ZAUFANYM POŻYCZĄCYM POŻYCZKI

Nazywam się Romana Jana, szukam *** na spłatę moich długów, każdy, kogo poznałem, oszukany i wziął moje pieniądze, aż w końcu poznałem Davida Collinsa, był w stanie udzielić mi *** w wysokości 450 000 00. Pomógł też innemu moi koledzy. skontaktuj się z nim dzisiaj o ***: [email protected]
0943476876
0943476876 5.11.2018, 08:27
Witam drodzy
Zapraszamy do najlepszej firmy pożyczkowej, w której można uzyskać następującą ***.
 Pożyczka biznesowa
Pożyczka samochodowa
Kredyt budowlany
Chora pożyczka
Kredyt akademicki
Pożyczka prywatna
Świąteczna pożyczka
i inne usługi pożyczkowe tylko na stronie [email protected]
   Otrzymasz *** w mniej niż 48 godzin za pośrednictwem naszego maila @ [email protected] lub napisz do nas na WhatsApp +917338373370
Chwyć teraz swoją *** na planowanie świąt
  DZIĘKUJĘ CI.
Rhonda
Rhonda 24.10.2018, 17:20
Piszę to świadectwo, ponieważ jestem naprawdę wdzięczny za to, co zrobił pan poseł Greg dla mnie i mojej rodziny, kiedy myślałem, że nie ma nadziei, przyszedł i sprawił, że moja rodzina znów czuje się żywa, pożyczając nam *** o bardzo niskim oprocentowaniu 3 %. Cóż, szukałem ***, by uregulować swoje długi za ostatnie trzy miesiące, a wszystkie, których spotkałem, były oszustami i zabrali pieniądze, dopóki w końcu nie spotkałem Boga, który wysłał pożyczkodawcę. Nigdy nie myślałem, że w Internecie wciąż istnieją szczerzy pożyczkodawcy, ale ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu dostałem *** bez marnowania zbyt wiele czasu, więc jeśli jesteś na miejscu szukając *** w jakiejkolwiek kwocie, radziłbym Ci wysłać e-mail: [email protected] i być wolnym od oszustw internetowych. dzięki ... Rhonda Raye z Teksasu, USA.
GREG OWEN
GREG OWEN 2.10.2018, 12:08
Uzyskanie uzasadnionej *** zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują do tego rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia jest czymś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają *** od legalnego kredytodawcy. Ale wprowadziliśmy tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy zorganizować *** w wysokości 5000 euro. do 500 000 000 Euro, tak niskie, jak 3% odsetek Prosimy o natychmiastową odpowiedź na tego e-maila: Gregowen***[email protected]



Nasze usługi obejmują:



1) Konsolidacja długów

2) Drugi kredyt hipoteczny

3) *** dla przedsiębiorstw

4) *** osobiste

5) *** międzynarodowe

6) Pożyczka na dowolny rodzaj

7) Pożyczka rodzinna E.T.C



Brak zabezpieczenia społecznego i brak sprawdzenia wiarygodności kredytowej, 100% gwarancji. Wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć nam dokładnie, czego chcesz, a na pewno spełnimy twoje marzenie. GREG OWEN *** FIRM1 mówi TAK, kiedy twoje banki mówią NIE. Wreszcie, finansujemy małą firmę pożyczkową, pośredników, małe instytucje finansowe, bo mamy nieograniczony kapitał. Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania kredytu, skontaktuj się z nami, uprzejmie odpowiedz natychmiast.



Informacje kontaktowe firmy

Adres e-mail: Gregowen***[email protected]
Sofia
Sofia 11.07.2018, 14:46
Witam, jestem Sofia mieszkająca w Warszawie z moim jedynym dzieckiem i padłem ofiarą kilku oszustw pożyczkowych, ostatni sprzedałem prawie wszystkie moje kosztowności i straciłem pieniądze tylko dlatego, że potrzebowałem *** na medyczne koszty operacji mojej córki, a także w celu spłacenia moich długów, nie miałem innego miejsca, aby uzyskać *** i wiele wycierpiałem, dopóki nie zostałem wprowadzony do firmy pożyczkowej o nazwie "Westland Investment Services", gdzie ostatecznie uzyskałem *** w wysokości 450,000.00 zł za leczenie mojej córki wczoraj po kilku dniach kontaktowania się z nimi. Teraz jestem tak szczęśliwy i nie mogę tylko zachować tej dobrej nowiny dla siebie, więc chcę zacząć wykorzystywać tę okazję, aby poinformować innych poszukiwaczy pożyczek, aby byli oszustami, którzy twierdzą, że są kredytodawcami, ponieważ mogą przejść do dowolnej długości, aby kraść Twoje pieniądze. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany uzyskaniem zabezpieczonej i szybkiej ***, tak jak ja, to proszę o kontakt z "Westland Investment Services" za pośrednictwem tego e-maila: ([email protected]) Są one bardzo wiarygodne i bezpieczne, zaufaj mi, że będziesz otrzymasz od nich *** bez problemów. Dzięki

[email protected]
Whatsapp +15186559114.

Pamela Rosa Flores
Pamela Rosa Flores 11.07.2018, 13:33
Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, wiarygodna i wiarygodna pożyczkodawca. Udzielam *** z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, *** osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i *** na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz ***, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: [email protected]
John Williams
John Williams 11.07.2018, 10:36
Czy potrzebujesz szybkiej i poręczeniowej *** na opłacenie rachunków lub założenie firmy? Oferuję zarówno osobiste, jak i biznesowe usługi pożyczkowe, aby zaspokoić Twoje potrzeby finansowe przy niskim oprocentowaniu 3%. Skontaktuj się z nami dzisiaj przez: williams***[email protected]
SARAH WILLIAMS
SARAH WILLIAMS 7.06.2018, 23:08
Sky Pożyczka firmy, dajemy *** o oprocentowaniu 0f 3%. skyworld***[email protected]
 

Dzień dobry proszę pana.

Jesteśmy firmą prywatną i oferujemy kredyty o niskich stopach procentowych przy ustalaniu kwoty *** na 100 milionów rezerw kredytowych w wysokości 1.000 dolarów *** na rozwój biznesu: konkurencyjność ekspansji krawędzi / biznesu.

Oferujemy różne ***

* *** osobiste (zabezpieczone i niezabezpieczone)
* *** biznesowe (zabezpieczone i niezabezpieczone)
* Kredyt konsolidacyjny
  
Brak opłat z góry.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tej reklamy.
Aby uzyskać więcej informacji i zapytań, wyślij do nas e-mail już dziś
skyworld***[email protected]
skyworld***[email protected]


Sarah Williams.
Andrew
Andrew 6.06.2018, 20:01
Uwaga wszystkich,

Czy potrzebujesz *** biznesowej?
Czy potrzebujesz pieniędzy na pomysł na biznes, ale potrzebujesz dużych funduszy?
Czy jesteś właścicielem firmy i chcesz ją rozwijać?

Piszę od Dancol Financial Group. Zwiększamy naszą obecność inwestycyjną, udzielając *** jako zadłużenia na finansowanie projektów poza USA oraz na wszystkie rentowne i dochodowe sektory w wysokości 3% rocznie, z planem spłaty do 30 lat z rocznym okresem karencji, a także może finansować *** z 5000 do 30 000 000 USD Million USD. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek.

Skontaktuj się ze mną na moim prywatnym e-mailu: ([email protected]) lub ([email protected])

Dzięki i Boże błogosławieństwa.

Najcieplejsze pozdrowienia,
Andrew Logan
Financial Consultant/Broker
Management
Copyright (c) 2018 all right reserved
Micheal
Micheal 6.06.2018, 11:06
Dobry dzień,

Potrzebujesz pilnej ***, aby spłacić swoje długi, lub potrzebujesz *** na dom, aby ulepszyć swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe? Potrzebujesz *** konsolidacyjnej lub hipoteki? Szukaj w kwestionariuszu nie więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie twoje kłopoty finansowe należały do przeszłości. Jeśli chcesz, wróć do nas, za pośrednictwem naszego adresu e-mail, aby otrzymać pożyczkę: cash***[email protected]

To łatwa firma pożyczkowa. Oferujemy *** zainteresowanym rozsądnym oprocentowaniem w wysokości 3%. Zakres waha się od 5.000,00 EUR do maksymalnie 100 000 000,00 EUR.

Nasze *** są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

Skontaktuj się z nami przez e-mail: cash***[email protected]

Pozdrowienia,
Pan Micheal Smith.

3% pierwotnej *** i gwarancji
Tuan Felix Duke
Tuan Felix Duke 6.06.2018, 02:15
Layanan keuangan dan pinjaman @ 3%.

Apakah Anda membutuhkan pinjaman pribadi atau bisnis tanpa stres dan cepat
Penggantian persetujuan di mana pun di dunia. hubungi kami melalui ini
email: felixduke***[email protected]


PERMOHONAN PINJAMAN

1.Nama Lengkap Anda
2.Negara
3.rumah alamat
4.Tanggal Lahir
5.Sex
6. Pekerjaan Anda:
7. Kartu iD Valid Anda:
8.Telepon
9. Alamat Email Perusahaan Anda / Alamat Email Pribadi.
10. Jumlah Pinjaman.
11. Durasi.


email kami di felixduke***[email protected]
Tuan Felix Duke
Susan Benson
Susan Benson 6.06.2018, 01:36
WITAMY w Sunshine Financial Group, naszym celem jest zapewnienie doskonałych profesjonalnych usług, a także zmiana w firmach pożyczkowych.

Jesteś biznesmenem lub kobietą? Czy jesteś w jakimś bałaganie finansowym, czy potrzebujesz funduszy na założenie własnego biznesu? Czy potrzebujesz ***, aby założyć mały biznes? Czy masz niski wynik kredytowy i czy trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych?

jesteśmy legalnym i renomowanym przedsiębiorstwem pożyczkowym. Jesteśmy dynamiczną firmą oferującą pomoc finansową. Naszym głównym celem jest pomoc w uzyskaniu usług, na które zasługujesz. Nasz program to najszybszy sposób, aby uzyskać to, czego potrzebujesz w jednej chwili. Zmniejsz swoje płatności, aby zmniejszyć presję na miesięczne wydatki. Uzyskaj elastyczność, z której możesz korzystać w dowolnym celu - na wakacjach, w edukacji, na ekskluzywne zakupy

Oferujemy wszystkie rodzaje pakietów pożyczek (Personal ***, Commercial ***s itp.). Nasza kwota *** waha się od 1 000,00 euro do 70 000 000 euro, a okres spłaty wynosi od 1 roku do 30 lat.

ZŁÓŻ APLIKACJĘ NA DOSTĘPNE POŻYCZKI.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem ***, uprzejmie napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poniższego e-maila.

Email: ([email protected])

Czekamy na wiadomość od Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

Z poważaniem
Susan Benson
Alexander Ethan
Alexander Ethan 5.06.2018, 13:49
Szukasz pomocy finansowej lub potrzebujesz pilnej *** na spłatę rachunków lub długów? bez względu na pożyczkę powinieneś skontaktować się z nami dzisiaj, podając swoje pełne imiona, kwotę ***, czas trwania ***, kraj / miasto i zawód za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]
Pani Alexander Ethan
Wright