Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

Babciu, pilnie potrzebuję pieniędzy…

  • 07.03.2014, 10:04
  • AM
Babciu, pilnie potrzebuję pieniędzy…
Podziel się:
Oceń:
- Babciu, pilnie potrzebuję pieniędzy… - taki telefon może odebrać każdy z nas, nie zdając sobie sprawy, że może mieć do czynienia z przestępcą. Oszuści działający metodą „na wnuczka” wprowadzają swoje ofiary w błąd, podając się za członka rodziny, prowadzą rozmowę w taki sposób, że potencjalna ofiara sama „zgaduje”, że rozmawia z kimś z rodziny - wnuczkiem, bratankiem, siostrzenicą.  Policjanci zatrzymują oszustów, lecz w ich miejsce pojawiają się kolejni, którzy modyfikują swoje metody działania. W ostatnim czasie podają się nawet za policjantów. Pamiętajmy w takich przypadkach natychmiast kontaktujmy się z Policją.

Sprawcy posługujący się metodą „na wnuczka” często działają w zorganizowanych grupach - w celu osiągnięcia korzyści majątkowych wprowadzają osoby pokrzywdzone w błąd co do swojej tożsamości, podając się za bliskiego członka rodziny: wnuczka, bratanka, kuzyna, siostrzeńca, synową lub podając się za członka rodziny znajomych, sąsiadów, przyjaciół. Ostatnio przestępcy podają się nawet za policjantów aby uwiarygodnić swoje zamiary. 

Najpierw typują swoje potencjalne ofiary – najczęściej wybierają osoby starsze, mieszkające samotnie w dużych miastach. Wykorzystują głównie dane zawarte w książkach telefonicznych, wyszukując imiona, które rzadko występują współcześnie.  Następnie dzwonią do tych osób i w czasie rozmowy, wzbudzając przekonanie, że są ich krewnymi czy znajomymi, proszą o pilne pożyczenie pieniędzy na różnego rodzaju cel. Po kilku minutach kolejny telefon – to mężczyzna, który podaje się za policjanta i potwierdza całe zdarzenie.
Jest to oczywiście kłamstwo, które ma uwiarygodnić działanie oszustów.

Pamiętajmy! Policja tak nie działa! Policjanci w takich przypadkach nie kontaktują się telefonicznie. Gdy dzwoni do nas osoba podająca się za funkcjonariusza natychmiast skontaktujmy się z Policją dzwoniąc na bezpłatny numer 112 czy 997 bądź kontaktując się z najbliższą jednostką Policji.

Tylko natychmiastowe powiadomienie Policji daje duże możliwości szybkiego zatrzymania sprawcy. 

Ostatnio w Gdyni, dzięki temu , że pokrzywdzony szybko zorientował się, że padł ofiarą oszustów i natychmiast powiadomił Policję, troje sprawców, mimo iż telefonowali z Warszawy, zostało zatrzymanych i aresztowanych.

 

AM

Komentarze (377)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kvithyll Frank
Kvithyll Frank 18.01.2019, 05:22
Czy masz jakieś trudności finansowe? JEŚLI TAK! Skontaktuj się z Kvithyll Finance and Mortgages Limited® Dla małych i dużych pożyczek. Oferujemy wszystkie rodzaje usług kredytowych, aby zaspokoić Twoje potrzeby finansowe, takie jak Pożyczka osobista, Kredyt konsolidacyjny, Venture Capital, Pożyczka dla biznesu, Kredyt edukacyjny, Kredyt mieszkaniowy przy niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail: [email protected] Twoja satysfakcja finansowa jest naszym celem, a Twoja współpraca z nami będzie dobrym doświadczeniem. WhatsApp: +17816567138 kredyt jest otwarty dla wszystkich bez względu na narodowość.

E-mail: [email protected]
wesco
wesco 18.01.2019, 01:17
Czy masz kłopoty z niezapłaconymi rachunkami i nie wiesz tak czy inaczej iść lub gdzie się zwrócić? A co ze znalezieniem dobrego długu?
Firma konsolidacyjna, która może pomóc w zmniejszeniu miesięcznej ratyże będziesz miał przystępne opcje spłaty, a także pomieszczenie do oddychania
kiedy dojdzie do końca miesiąca, a rachunki trzeba zapłacić? ja Grants *** Home to odpowiedź. Zmniejsz swoje płatności, aby zmniejszyć obciążenie
Twoje miesięczne wydatki: wesco.***[email protected]
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 17.01.2019, 03:19
Dobra wiadomość dla wszystkich, jestem tutaj, aby podzielić się świadectwem, w jaki sposób otrzymałem ***. W zeszłym tygodniu otrzymałem *** od dobrze znanej i wiernej firmy i chcę pomóc każdemu ciału. Na początku nigdy nie ufałem firmie i powiedziałem, że powinienem po prostu obserwować, jak transakcje wypłaty kontynuuję krok po kroku, wszystko stało się interesujące i przyjemne, więc proszę o ***, a oni przyznali ją i jak tylko Transakcja została wykonana, pieniądze zostały mi przekazane w ciągu 24 godzin. Polecam każdemu organowi na forum, aby skontaktował się z nimi teraz e-mail: [email protected]
anna
anna 17.01.2019, 01:27

witam, mam na imię Agnieszka jestem z Gdańska, jestem tutaj, aby dać ci oświadczenie, że otrzymałem kredyt hipoteczny od firmy pożyczkowej Mrs Mary Lisa po złożeniu kilku wniosków od różnych pożyczkodawców. Potrzebowałem pilnej ***, żeby założyć firmę i uzyskać od różnych pożyczkodawców ***, którzy obiecali mi pomóc, ale nigdy nie dali mi kredytu hipotecznego, oszukiwali mnie, a ja pozostałem z niczym, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie pani Mary Lisa, która obiecał mi pomóc, a ona zrobiła to, co obiecała w ciągu 24 godzin. Nigdy nie sądziłem, że nadal istnieje wiarygodny pożyczkodawca, dopóki nie spotkałem pani Marii Lisy, która obiecała mi pomóc spłacić kredyt hipoteczny i zmienić moje przekonania. Nie wiem, czy potrzebujesz realnego i pilnego kredytu hipotecznego w jakikolwiek sposób, skontaktuj się z Panią Mary Lisa za pośrednictwem firmowego e-maila: (mrsmarylisa***[email protected]) powiedz jej, że Agnieszka Cię poleciła, Wszystko dzięki niej. Agnieszka
Adrian Bayford
Adrian Bayford 16.01.2019, 16:10
cześć
Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Oferujemy pomoc finansową wszelkiego rodzaju z 2% stopą procentową, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem (lehmann schulz [email protected])
victoria
victoria 16.01.2019, 14:11
Oferta kredytowa i finansowanie prywatne są rzetelne i niezawodne

Korzystam z tej radości, aby zaoferować ci moją pomoc, jestem matką rodziny i pochodzę z tej części, którą niosę moją pomoc,

jeśli możesz potrzebować *** lub finansowania, jestem otwarty dla wszystkich

kontaktując się z nami zobaczysz wszystkie swoje marzenia

- kwota ***: ...............?

- przestój: .......?

E-MAIL: [email protected]

WAHTSAPP: +33 755767899

http://www.bnp-paribas-bank-40…

dziękuję

i czekam na ciebie
Adrian Bayford
Adrian Bayford 14.01.2019, 08:08
cześć
Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Oferujemy pomoc finansową wszelkiego rodzaju z 2% stopą procentową, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem (lehmann schulz [email protected])
David Peterson
David Peterson 13.01.2019, 12:37
Dobry dzień,
Czy potrzebujesz ***? Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Czy potrzebujesz finansowania swoich projektów? Jeśli tak, to nie martw się, prawomocna i autentyczna firma pożyczkowa, która rozdaje wszystkie rodzaje pożyczek o wartości procentowej 2, jest gotowa udzielić pomocy potrzebującym. prosimy o kontakt poprzez e-mail jako davidpeterson***[email protected], a także przez WhatsApp +1 (413) 676-9401. Twoje dobre samopoczucie jest ich największą troską.
MICHEL
MICHEL 11.01.2019, 18:14
Cześć

Jestem prywatnym kredytodawcą
Jestem tutaj, aby pomóc ludziom, którzy walczą finansowo.
Moja oferta *** jest prawdziwe i satysfakcjonujące.
Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się ze mną bezpośrednio przez mój osobisty e-mail: [email protected]

Dziękuję
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 09.01.2019, 15:22
cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie ***, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto jest odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dziś właśnie otrzymałem *** w wysokości 58 000 euro od globalnej *** tymczasowej od firmy i chcę skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co globalne tymczasowe jest prawdziwe i zgodne z prawem, co kiedykolwiek cię poprosiło i w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że Globalne zastrzeżenie jest jedyną firmą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj w tym e-mailu, a następnie {[email protected]} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie kredytowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również spłaciłam swój dług bankowy, więc skontaktuję się z nimi dzisiaj i czekam na życzliwą odpowiedź dzisiaj
Wiolleta Ewa
Wiolleta Ewa 09.01.2019, 14:21
cześć wszystkim
Nazywam się Wiolleta Ewa, jestem tutaj, aby złożyć zeznanie, że otrzymałem kredyt hipoteczny od firmy pożyczkowej Jorge Grace po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców. Potrzebowałem pilnej ***, żeby założyć firmę i złożyłem podanie od różnych pożyczkodawców ***, którzy obiecali mi pomóc, ale nigdy nie dali mi kredytu hipotecznego, Oszukowali mnie i zostałem z niczym, Dopóki mój znajomy nie przedstawi mnie pani Jorge Grace, która obiecała mi pomóc i rzeczywiście zrobiła to, co obiecała bez jakiejkolwiek zwłoki. Nigdy nie sądziłam, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałam się z panią Jorge Grace, która obiecała mi pomóc z hipoteką i zmieniła moje wierzenie. Nie wiem, czy w jakikolwiek sposób potrzebujesz prawdziwej i pilnej hipoteki, nie krępuj się skontaktować, pani Jorge Grace za pośrednictwem firmowego e-maila: (jorgegrace***[email protected]) powiedz jej, że Ewa skierowała cię, Wszystko dzięki niej

Wiolleta Ewa
Wiolleta Ewa
Wiolleta Ewa 09.01.2019, 12:50
cześć wszystkim
Nazywam się Wiolleta Ewa, jestem tutaj, aby złożyć zeznanie, że otrzymałem kredyt hipoteczny od firmy pożyczkowej Jorge Grace po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców. Potrzebowałem pilnej ***, żeby założyć firmę i złożyłem podanie od różnych pożyczkodawców ***, którzy obiecali mi pomóc, ale nigdy nie dali mi kredytu hipotecznego, Oszukowali mnie i zostałem z niczym, Dopóki mój znajomy nie przedstawi mnie pani Jorge Grace, która obiecała mi pomóc i rzeczywiście zrobiła to, co obiecała bez jakiejkolwiek zwłoki. Nigdy nie sądziłam, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałam się z panią Jorge Grace, która obiecała mi pomóc z hipoteką i zmieniła moje wierzenie. Nie wiem, czy w jakikolwiek sposób potrzebujesz prawdziwej i pilnej hipoteki, nie krępuj się skontaktować, pani Jorge Grace za pośrednictwem firmowego e-maila: (jorgegrace***[email protected]) powiedz jej, że Ewa skierowała cię, Wszystko dzięki niej .

Wiolleta Ewa
Elena
Elena 09.01.2019, 04:28
Drodzy Pożyczka Poszukiwacze

Masz jakiekolwiek trudności finansowe? Czy chcesz założyć własną firmę? Ta firma pożyczkowa została utworzona organizacje praw człowieka na całym świecie, wyłącznie w celu pomocy ubogim i ludziom z trudnościami finansowymi życia. Jeśli chcesz ubiegać się o ***, skontaktuj się z nami pod poniższymi danymi: [email protected]

Imię:
Wymagana kwota ***:
Czas trwania ***:
Numer telefonu komórkowego:

Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi
PEWNOŚĆ SIEBIE
Elena
Marian
Marian 09.11.2018, 01:55
Witam wszystkich, nazywam się Marian i jestem tu, aby dać krótkie świadectwo o tym, jak udało mi się uzyskać prawdziwą ***, po tym, jak zostałem oszukany zbyt wiele razy. Uważałem, że rezygnacja jest najlepsza, więc nie miałem nic wspólnego z internetowymi pożyczkodawcami. więcej, aż do dnia, w którym przeglądałem internet i widziałem kobiety z Polski, które pisały na Facebooku, że udało jej się zdobyć prawdziwą legit pożyczoną po tylu razach, myślałem, że spróbowanie byłoby znów najlepsze i Skopiowałem firmowy e-mail i wysłałem do nich tekst z prośbą o *** w wysokości 500 000 euro, aby móc ponownie rozpocząć działalność, otrzymałem od nich odpowiedź i powiedzieli mi, żebym nigdy się nie martwił, że zamierzają mi pomóc z pożyczką i wierzyłem im tak bardzo, że modliłem się do Boga i czekałem na nich, przyjąłem wszystkie ich procedury i ku mojemu największemu zaskoczeniu wysłano mi na rachunek bankowy *** w wysokości 50000 euro, nigdy nie wierzę, że takie firmy pożyczkowe wciąż istnieją, dopóki nie spotkam się Pani Jorge Grace, dyrektor zarządzający Grace loa n firma, proszę mój przyjacielu, jeśli jesteś zmęczony oszukanym ***, skontaktuj się z panią Jorge Grace, są wiarygodnymi pożyczkodawcami kredytowymi, jestem szczęśliwy dzisiaj i moja firma się świetnie rozwija, wszystko dzięki im za pomoc i modlę się o moje Boże błogosławieństwo je dla mnie, na wypadek, gdybyś był w takiej sytuacji jak ja, skontaktuj się z nimi w ich firmowym mailu {jorgegrace***[email protected]} oni są najlepsi ze wszystkich i zapewniam cię, że nigdy cię nie zawiedzie lub cię zawiedzie, ona pomogło wielu ludziom, jestem dziś bardzo szczęśliwy dzięki pani Jorge Grace i jej organizacji.

Marian Teresa
zabielski
zabielski 06.11.2018, 11:22
Czy jesteś mężczyzną czy kobietą biznesu? Czy masz stres finansowy, czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy musisz dostać ***, spłacić rachunki lub rozpocząć udany biznes? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać *** od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Czy potrzebujesz *** lub Z jakiegoś powodu, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na stronie [email protected] Proszę, podaj nam dodatkowe informacje, jeśli jesteś zainteresowany.


Nazwa wnioskodawcy -----------------------
kraj---------------------------
stan--------------------
adres--------------------------
numer telefonu-----------------------
potrzebna kwota *** -------------------------
wiek--------------------
Trwanie----------------------
stan cywilny----------------------------
Romana Janakova
Romana Janakova 06.11.2018, 10:12
KAŻDEMU, PRZECZYTAJ TĘ KLIENTOWI W JAKI SPOSÓB MOŻEMY UZYSKAĆ MOJĄ POŻYCZĘ LEGENDOWĄ I ZAUFANYM POŻYCZĄCYM POŻYCZKI

Nazywam się Romana Jana, szukam *** na spłatę moich długów, każdy, kogo poznałem, oszukany i wziął moje pieniądze, aż w końcu poznałem Davida Collinsa, był w stanie udzielić mi *** w wysokości 450 000 00. Pomógł też innemu moi koledzy. skontaktuj się z nim dzisiaj o ***: [email protected]
0943476876
0943476876 05.11.2018, 08:27
Witam drodzy
Zapraszamy do najlepszej firmy pożyczkowej, w której można uzyskać następującą ***.
 Pożyczka biznesowa
Pożyczka samochodowa
Kredyt budowlany
Chora pożyczka
Kredyt akademicki
Pożyczka prywatna
Świąteczna pożyczka
i inne usługi pożyczkowe tylko na stronie [email protected]
   Otrzymasz *** w mniej niż 48 godzin za pośrednictwem naszego maila @ [email protected] lub napisz do nas na WhatsApp +917338373370
Chwyć teraz swoją *** na planowanie świąt
  DZIĘKUJĘ CI.
Rhonda
Rhonda 24.10.2018, 17:20
Piszę to świadectwo, ponieważ jestem naprawdę wdzięczny za to, co zrobił pan poseł Greg dla mnie i mojej rodziny, kiedy myślałem, że nie ma nadziei, przyszedł i sprawił, że moja rodzina znów czuje się żywa, pożyczając nam *** o bardzo niskim oprocentowaniu 3 %. Cóż, szukałem ***, by uregulować swoje długi za ostatnie trzy miesiące, a wszystkie, których spotkałem, były oszustami i zabrali pieniądze, dopóki w końcu nie spotkałem Boga, który wysłał pożyczkodawcę. Nigdy nie myślałem, że w Internecie wciąż istnieją szczerzy pożyczkodawcy, ale ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu dostałem *** bez marnowania zbyt wiele czasu, więc jeśli jesteś na miejscu szukając *** w jakiejkolwiek kwocie, radziłbym Ci wysłać e-mail: [email protected] i być wolnym od oszustw internetowych. dzięki ... Rhonda Raye z Teksasu, USA.
GREG OWEN
GREG OWEN 02.10.2018, 12:08
Uzyskanie uzasadnionej *** zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują do tego rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia jest czymś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają *** od legalnego kredytodawcy. Ale wprowadziliśmy tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy zorganizować *** w wysokości 5000 euro. do 500 000 000 Euro, tak niskie, jak 3% odsetek Prosimy o natychmiastową odpowiedź na tego e-maila: Gregowen***[email protected]



Nasze usługi obejmują:



1) Konsolidacja długów

2) Drugi kredyt hipoteczny

3) *** dla przedsiębiorstw

4) *** osobiste

5) *** międzynarodowe

6) Pożyczka na dowolny rodzaj

7) Pożyczka rodzinna E.T.C



Brak zabezpieczenia społecznego i brak sprawdzenia wiarygodności kredytowej, 100% gwarancji. Wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć nam dokładnie, czego chcesz, a na pewno spełnimy twoje marzenie. GREG OWEN *** FIRM1 mówi TAK, kiedy twoje banki mówią NIE. Wreszcie, finansujemy małą firmę pożyczkową, pośredników, małe instytucje finansowe, bo mamy nieograniczony kapitał. Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania kredytu, skontaktuj się z nami, uprzejmie odpowiedz natychmiast.



Informacje kontaktowe firmy

Adres e-mail: Gregowen***[email protected]
Sofia
Sofia 11.07.2018, 14:46
Witam, jestem Sofia mieszkająca w Warszawie z moim jedynym dzieckiem i padłem ofiarą kilku oszustw pożyczkowych, ostatni sprzedałem prawie wszystkie moje kosztowności i straciłem pieniądze tylko dlatego, że potrzebowałem *** na medyczne koszty operacji mojej córki, a także w celu spłacenia moich długów, nie miałem innego miejsca, aby uzyskać *** i wiele wycierpiałem, dopóki nie zostałem wprowadzony do firmy pożyczkowej o nazwie "Westland Investment Services", gdzie ostatecznie uzyskałem *** w wysokości 450,000.00 zł za leczenie mojej córki wczoraj po kilku dniach kontaktowania się z nimi. Teraz jestem tak szczęśliwy i nie mogę tylko zachować tej dobrej nowiny dla siebie, więc chcę zacząć wykorzystywać tę okazję, aby poinformować innych poszukiwaczy pożyczek, aby byli oszustami, którzy twierdzą, że są kredytodawcami, ponieważ mogą przejść do dowolnej długości, aby kraść Twoje pieniądze. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany uzyskaniem zabezpieczonej i szybkiej ***, tak jak ja, to proszę o kontakt z "Westland Investment Services" za pośrednictwem tego e-maila: ([email protected]) Są one bardzo wiarygodne i bezpieczne, zaufaj mi, że będziesz otrzymasz od nich *** bez problemów. Dzięki

[email protected]
Whatsapp +15186559114.


Pozostałe