Hossa
Hossa
Hossa

Jakie akcesoria do przedłużania rzęs musi mieć każda kobieta

  • 02.08.2018, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Jakie akcesoria do przedłużania rzęs musi mieć każda kobieta
Każda kobieta chce mieć długie i gęste rzęsy. To nie tylko podkreśla naszą urodę, ale jest wskaźnikiem zdrowia. Jak więc o nie dbać. Podpowiadamy, jakie akcesoria do przedłużania rzęs musi mieć każda z nas.

Mieć rzęsy jak z reklamy

Długie, mocne, gęste rzęsy – to marzenie każdej z nas. Jednak nie chodzi tylko o to, by pięknie wyglądać. Choć zalotne spojrzenie rzucone w stronę mężczyzny wygląda lepiej spod takich rzęs, ich kondycja pomaga nie tylko we flircie. Przede wszystkim chodzi o nasz stan zdrowia. Rzęsy, podobnie jak włosy na głowie, starzeją się i wraz z wiekiem robią się coraz rzadsze i bardziej łamliwe. To poważny problem, z którym musi się zmierzyć każda z nas. Najlepiej jest zacząć to robić jeszcze w młodym wieku, by odpowiednio wcześnie wzmocnić rzęsy. Radzimy, jak o nie dbać i jakich akcesoriów do przedłużania rzęs używać, by zawsze czarować spojrzeniem.

Jakie akcesoria do przedłużania rzęs kupować?

Regenerować nasze rzęsy możemy na dwa sposoby: staroświecki i nowoczesny. Oba są skuteczne, jednak ten pierwszy ma jedną poważną wadę. Nasze babki do przedłużania rzęs używały olejku rycynowego, który świetnie działał na rzęsy nadając im grubości oraz koloru. Niestety, jest on dość rzadki, więc spływa z rzęs i podrażnia spojówki. Na szczęście dla nas, technologia poszła do przodu i obdarzyła nas nowymi akcesoriami do przedłużania rzęs. Jednym z nich jest odżywka do rzęs. Specjalną odżywkę kupimy praktycznie w każdej drogerii. Na rynku znajdują się produkty wielu marek, dlatego nie będziemy miały problemu z ich znalezieniem. Dlaczego odżywki to tak ważne akcesoria do przedłużania rzęs? Ponieważ ich skład sprawia, że nie tylko regenerują, odżywiają i pielęgnują włoski, ale i pobudzają je do wzrostu. Biotyna, kwas hialuronowy, witamina B12 czy pantenol to tylko niektóre z nich.

Akcesoria do przedłużania rzęs na szybko

Odżywka do rzęs nie działa na nie od razu, więc nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdy potrzebujemy efektu na już. W takim wypadku lepszy będzie tusz do rzęs, który momentalnie widocznie pogrubi nasze rzęsy. Zobacz, że każde wymienionych akcesoriów do przedłużania rzęs ma swoje wady, jak i zalety. Jeżeli idziesz wieczorem z koleżankami do klubu lepiej skorzystać z tuszu do rzęs. Z drugiej strony, jeżeli regularnie używasz odżywki, nie będziesz musiała korzystać z tuszu w ogóle lub mocno ograniczysz jego używanie. Ostateczny wybór należy oczywiście do ciebie. My jedynie pokazaliśmy ci, jak działają najpopularniejsze akcesoria do przedłużania rzęs.

Grupa Tipmedia
Podziel się: