Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

Prezentujemy kosmetyki dla dłoni - odżywka do paznokci Micro Cell

  • 17.09.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Prezentujemy kosmetyki dla dłoni - odżywka do paznokci Micro Cell
Dłonie to wizytówka każdej kobiety, dlatego powinnyśmy o nie dobrze dbać. Nie tylko robić sobie elegancki manicure, ale przede wszystkim korzystać z kosmetyków do ich pielęgnacji, My prezentujemy odżywkę do paznokci Micro Cell, która w tym pomoże.

Narażone paznokcie

Nasze paznokcie każdego dnia są narażone na wiele szkodliwych czynników. Część z nich jest od nas zależna, część zaś nie. Jednym z nich jest chociażby czynność, której chyba nie lubi nikt – mycie naczyń. Choć obecnie większość płynów do naczyń reklamuje się jako „przyjazne dłoniom”, tak naprawdę nie mamy 100% pewności, czy nam nie zaszkodzą. Jednak jeżeli nie masz zmywarki musisz z nich korzystać i zaufać, że nie jesteś okłamywana. Na paznokcie wpływ ma również zła dieta, palenie papierosów, choroby, a nawet korzystanie z niskiej jakości kosmetyków. Na szczęście nasze paznokcie mogą znów być twarde i piękne. Wystarczy tylko wprowadzić kilka zmian.

Jak wzmocnić paznokcie?

Wzmocnienie paznokci nie jest trudne, jednak wymaga pewnych poświęceń. Jeżeli jesteś łasuchem i lubisz sięgać po słodkie przekąski, musisz z tego zrezygnować. Wszelkiego rodzaju wysoko przetworzona żywność (słodycze, fast food czy chipsy) zawierają w sobie toksyny, które uszkadzają strukturę paznokci. Co więc należy jeść? Przede wszystkim produkty bogate w białko, witaminy (A, E oraz z grupy B) i składnik mineralne. Co je zawiera? Przede wszystkim nabiał, jaja, wszelkie owoce i warzywa oraz mięso. Zbilansowana dieta to podstawa mocnych paznokci. Dlatego dołóż do niej również orzechy, migdały oraz pestki słonecznika czy dyni. Gdzie znajdziesz więcej wyżej wspomnianych składników odżywczych? Chociażby w rzodkiewce, selerze, koprze, marchwi, i pomidorach, a także innych pomarańczowych i czerwonych warzywach.

Dodatkowo odżywka do paznokci Micro Cell

Odpowiednia dieta to bardzo ważny czynnik w codziennej pielęgnacji paznokci, ale oczywiście nie jedyny. Drugim są kosmetyki. My polecamy odżywkę do paznokci Micro Cell, którą znajdziesz tutaj. Co to za produkt? Odżywka do paznokci Micro Cell to wybór niemieckiej firmy Parico Cosmetics GmbH, która od 25-lat zajmuje się produkcją kosmetyków. Bogaty skład sprawia, że odżywka do paznokci marki Micro Cell ma wiele właściwości. Przede wszystkim wzmacnia i regeneruje paznokcie od wewnątrz. Jednak to nie jedyne jej zalety. Oprócz tego odżywka do paznokci Micro Cell zapobiega ich pękaniu i przyspiesza ich wzrost. W połączeniu z odpowiednią dietą, ten kosmetyk pomoże ci dobrze zadbać o swoje paznokcie, byś nie musiała więcej martwić o ich stan.

Grupa Tipmedia
Podziel się: