Hossa
Hossa
Hossa

Kursy i szkolenia w WSB Szczecin. Warsztatowe metody pracy w małych zespołach.

  • 09.10.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Kursy i szkolenia w WSB Szczecin. Warsztatowe metody pracy w małych zespołach.
Edukacja to nie tylko nauka w szkole czy na studiach. Dokształcanie się jest mile widziane także później, już podczas pracy zawodowej. Pracodawcom zależy na tym, by ich pracownicy stale podnosili swoje kompetencje, byli na bieżąco z trendami i nowinkami z branży oraz by nie odstawali poziomem od pracowników konkurencyjnych firm. Nic dziwnego zatem, że coraz większą popularnością cieszą się kursy i szkolenia, które finansują właśnie pracodawcy.

Szkolenia i kursy na Pomorzu Zachodnim –Szczecin

Osoby, które pracują w województwie zachodniopomorskim i chcą wybrać się na kurs, z pewnością przyjrzą się dokładniej ofercie szkoleń organizowanych w Szczecinie. Ich uwagę może przyciągnąć zwłaszcza oferta Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie – chętni mogą zapisać się zarówno na szkolenie z zakresu zarządzania czy szkolnictwa, jak i zainwestować w naukę języka obcego. Na szczęście coraz częściej pracownicy nie muszą sięgać po środki na szkolenia z własnej kieszeni. Pracodawcy chętnie inwestują w rozwój osób, które zatrudniają – zwłaszcza, jeśli są to odpowiedzialne stanowiska.

Warsztatowe metody pracy

Nie bez znaczenia jest fakt, że kursy prowadzone przez WSB w Szczecinie różnią się od szkoleń w innych placówkach. Czym? Przede wszystkim metodyką. Kursanci uczą się w małych grupach, co nie tylko sprzyja lepszej komunikacji z prowadzącym, ale także pozwala na rozwinięcie kompetencji miękkich, w tym – efektywnej pracy w zespole. Osoby biorące udział w takim kursie nie muszą się też martwić o zajęcia praktyczne; prowadzący omawiają poszczególne zagadnienia na konkretnych case’ach, urządzają burzę mózgów i zachęcają uczestników do wzięcia udziału w różnych symulacjach. Atrakcją i pewnym urozmaiceniem mogą być także warsztaty z kamerą czy ćwiczenia interaktywne. Taka forma kursu pozwala na szybsze przyswajanie wiedzy – jest to możliwe dzięki zwiększonemu zaangażowaniu kursantów. Warto zresztą pamiętać, że zarówno w przypadku zarządzania, jak i szkolnictwa istotą obu branż jest praca z ludźmi – i na tym opierają się również kursy organizowane przez WSB. Listę szkoleń można znaleźć na stronie https://www.wsb.pl/szczecin/kandydaci/szkolenia

Grupa Tipmedia
Podziel się: