Sprzedaż cieląt

  • 26.03.2020, 19:00
  • Grupa Tipmedia
Sprzedaż cieląt
Rogofarm to firma istniejąca na rynku od ponad 25 lat, specjalizująca się w skupie oraz sprzedaży cieląt zarówno hurtowej jak i detalicznej. Oferuje najwyższej jakości cielęta typu NCB, MM lub HF. Proces sprzedaży odbywa się pod nadzorem weterynaryjnym, a wszystkie zwierzęta pochodzą z wyłącznie sprawdzonych hodowli i są poddawane regularny badaniom weterynaryjnym. Oferowane zwierzęta mają wysoko rozwinięty systemem odpornościowy a to co je charakteryzuje to szybki i w pełni naturalny przyrost. Rogofarm oferuje zwierzęta w przedziale wagowym od 50 do 90 kg, w wieku od 2 do 8 tygodni - są to zarówno byczki jak i jałoszki.

Firma skupia się na tym aby świadczyć najwyższą jakość usług, proces sprzedaży umożliwia osobistą selekcję zwierząt, dzięki czemu klient może zaopatrzyć się według indywidualnych preferencji. Dla kupujących zapewniane są codzienne dostawy wraz z możliwością transportu bezpośrednio do wyznaczonego gospodarstwa. Cały proces transportu zwierząt przebiega w dogodnych dla nich warunkach, spełniających normy weterynaryjne.

 

Rogofarm to firma z indywidualnym podejściem do klienta, mająca świadomość iż potrzeby odbiorców są zróżnicowane, umożliwia kredytowanie zakupów, oferując tym samym w pełni korzystne warunki współpracy. Terminy płatności oraz ceny przy większych zamówieniach podlegają negocjacji, co czyni ich konkurencyjnymi na rynku.

 

Zakres usług kierowany jest do odbiorców z całej Polski pomimo iż punkty obrotu znajdują się na terenie województwa wielkopolskiego i mazowieckiego. Dostawy przebiegają w trosce o najwyższe standardy, tak aby zakupione byczki czy jałówki bez żadnych problemów docierały do odbiorców. Klientami firmy są zarówno mali przedsiębiorcy jak i duże firmy. Firma stale się rozwija i powiększa grono partnerów biznesowych. Dla osób zainteresowanych ofertą firmy, większą ilość informacji można uzyskać na stronie: http://www.rogofarm.pl/pl na której to można znaleźć bezpośredni kontakt do osób, które oferują fachowe doradztwo przy wyborze zwierząt oraz całej oferty.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: