DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Program współpracy z nauczycielami – pierwsze spotkanie.

start 23.02.2018 godz. 18:00

Muzeum Emigracji w Gdyni

Lokalizacja: Gdynia, ul. Polska 1

Program współpracy z nauczycielami – pierwsze spotkanie

23 lutego 2018 r., godz. 16

Muzeum Emigracji w Gdyni, ul. Polska 1

Sala multimedialna

Wstęp wolny, zapisy do 19 lutego pod adresem: [email protected]l

Muzeum Emigracji w Gdyni zaprasza trójmiejskich nauczycieli i nauczycielki do twórczego współdziałania.

Program współpracy ma na celu stworzenie grupy zaangażowanych pedagogów, którzy w Muzeum znajdą przestrzeń do wymiany doświadczeń, a także będą mieli okazję skorzystać z oferty bezpłatnych szkoleń, zaprojektowanych specjalnie na potrzeby programu. Uczestnicy będą m.in. mogli podnieść swoje kompetencje w zakresie radzenia sobie z wyzwaniami, które są związane z procesami migracyjnymi.

- Planujemy zebrać grupę aktywnych nauczycieli, którzy cały czas chcą się rozwijać i poznawać nowe sposoby nauczania – mówi Ludwika Radacka-Majek, koordynatorka projektu.

Muzeum Emigracji w Gdyni stawia sobie za cel proponowanie swoim odbiorcom ambitnego i ciągle rozwijającego się programu dla uczniów i nauczycieli. Dział edukacji stara się na bieżąco reagować na konkretne potrzeby swoich odbiorców, dostosowując do nich swoją ofertę.

Program, który rusza 23 lutego, ma za zadanie zaangażować w działania tym razem nauczycieli. Uczestnicy będą rozmawiać o trendach w edukacji i nowych pomysłach na aktywności skierowane do uczniów, wymieniać się swoimi spostrzeżeniami i prowadzić twórcze dyskusje. - Chcemy wspólnie wypracować techniki, które będziemy wykorzystywać w codziennej pracy – mówi Anna Posłuszna, główna specjalistka ds. edukacji w Muzeum Emigracji w Gdyni.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.