Wtorek, 9 sierpnia 2022 03:34
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

O nas

BLISKO WAŻNYCH SPRAW


Portalpomorza.pl tworzy grupa portali lokalnych i serwisów tematycznych. Każdego dnia publikujemy największą ilość informacji z Pomorza. Z naszymi informacjami docieramy zarówno do dużych aglomeracji jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Starogard Gdański, Kwidzyn, Malbork, Kartuzy, Wejherowo jak i do małych miejscowości położonych w województwie pomorskim. Portale i serwisy tworzą dziennikarze Wydawnictwa Pomorskiego, którzy gwarantują profesjonalny poziom publikacji. Dzięki temu zawsze posiadamy najświeższe aktualności lokalne, a tworząc portale lokalne takie jak: kociewiak.pl; Malbork1.pl; tczewska.pl; Kwidzyn1.pl w oparciu o redakcje wydawanych tygodników, zapewniamy dużą ilość oraz wysoką jakość materiałów dziennikarskich. W najbliższym czasie chcemy poszerzyć zasięg naszego oddziaływania na kolejne obszary Pomorza, co jeszcze pełniej i lepiej spełni potrzeby naszych Użytkowników.

Stale rozbudowywane są serwisy tematyczne, których rola polega na dostarczaniu naszym Użytkownikom różnorodnych informacji. W naszych zasobach posiadamy rozwijający się unikalny serwis Ludzie Pomorza opisujący sylwetki żyjących i nieżyjących mieszkańców naszego województwa. Do innych serwisów, które zasługują na uwagę Użytkowników należą między innymi: serwis sportowy, serwis motoryzacyjny, serwis rolniczy, serwis ekologiczny.


Poprzez serwis ogłoszeniowy dajemy możliwość zamieszczania ogłoszeń, ciekawych aktualności oraz interesujących imprez kulturalno-rozrywkowych oraz wydarzeń okolicznościowych. Przedsiębiorstwa i instytucje mogą zamieścić swój wpis i prezentację w katalogu firm, a dzięki serwisowi gospodarczemu poinformować o aktualnej sytuacji i wydarzeniach gospodarczych w naszym regionie. W portalu nasi Użytkownicy znajdą też bogate galerie zdjęć i video, w których przedstawiamy w formie audio-video ciekawe tematy i wydarzenia.

Wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie dostęp do taniej i skutecznej reklamy oraz promocji na szerokim rynku Pomorza, bądź w wybranym obszarze terytorialnym lub serwisach tematycznych, zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty reklamowej. Proponujemy też różne formy współpracy dla instytucji, organizacji i firm w zakresie patronatu medialnego nad imprezą kulturalno – rozrywkowo - sportową lub wydarzeniem okolicznościowym. Ważnym atutem Portalu jest kalendarium imprez i wydarzeń, w którym zarejestrowani Użytkownicy mogą dodać informację o imprezach lub wydarzeniach na Pomorzu.

Pragniemy być Portalem na miarę oczekiwań naszych Użytkowników i naszych czasów, który zapewnia szerokie spektrum informacji dotyczących spraw bieżących, wymianę opinii użytkowników, aktywizuje społeczeństwo wokół ważnych spraw oraz wykorzystuje dostępne formy techniczne i merytoryczne dla podnoszenia wysokiej jakości naszych usług i działań.


Dziękujemy!

Napisz do nas!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama