ULTRAmaryna - Kolędy świata

start 20.12.2019 21:00

Teatr BOTO

koniec 20.12.2019 22:00

Lokalizacja: Sopot, Teatr BOTO

W  programie kolędy świata. Koncert będzie muzyczno-etniczną podróżą w świątecznym i radosnym klimacie.

Skład zespołu: Beata Bartelik - śpiew i flet, Marzena Sikała - skrzypce, Grzegorz Kusio - akordeon, Jędrzej Jakubowski - perkusjonalia Filip Arasimowicz – kontrabas.

Beata Bartelik - wokalistka, zadebiutowała w 1987 na festiwalu w Opolu piosenką "Sen na pogodne dni", która do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. Przez lata występowała solo i w wielu formacjach muzycznych ( Krewni i Znajomi Królika, Szela. Smugglers, Vibrasoniq). Ostatnio wydała solową autorską płytę "Sny na pogodne dni"

Marzena Sikała – skrzypaczka, występuje w różnorodnych stylistycznie zespołach i projektach muzycznych, od klasyki, przez folk/rock do elektroniki (Kwartet smyczkowy 4 One, Chutir, Vibrasoniq, JZTZ)

Grzegorz Kusio - akordeonista, specjalizuje się w dziedzinie instrumentów klawiszowych i aranżacji. Od wielu lat występuje na trójmiejskiej scenie (z Jarkiem Janiszewskim, ISLET, Los Logos)

Jędrzej Jakubowski – perkusista, występuje w wielu formacjach młodej sceny trójmiejskiej, doświadczony i niezawodny protobębniarz

Filip Arasimowicz – kontrabasista, aktywnie działający w trójmiejskim środowisku muzycznym. Udziela się w różnych gatunkowo projektach: od piosenki aktorskiej, przez jazz i folk po elektronikę i rockowe brzmienia.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.