świąteczne przedstawienie pt. „Bajkowa szopka”

start 21.12.2019 13:00

Centrum Handlowe Auchan

koniec 21.12.2019 17:00

Lokalizacja: Rumia, ul. Grunwaldzka 108

Szopka w bajkowym klimacie – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Nietypowa, bo bajkowa szopka z udziałem popularnych postaci z książek dla dzieci już wkrótce zagości w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. 21 grudnia na najmłodszych czeka świąteczne przedstawienie pt. „Bajkowa szopka”, którego akcja dzieje się... w bibliotece. Wstęp bezpłatny.

Ulubione kolędy, znana wszystkim historia narodzin Jezusa i popularne postaci z bajek – oryginalna interpretacja jasełek zostanie wystawiona 21 grudnia w Porcie Rumia. W przedstawieniu oprócz tradycyjnej historii pojawią się zabawne przygody, wyraziste postaci i ważne wartości.

Akcja spektaklu dzieje się w bibliotece w noc wigilijną. W ten magiczny wieczór, kiedy wszystko może się zdarzyć, postaci z wybranych bajek postanawiają porzucić swoje dotychczasowe, nie zawsze pozytywne role i włączyć się w historię narodzin małego Jezusa.

Spektakl według scenariusza Agnieszki Glińskiej nawiązuje do tradycji papierowych szopek. Wykorzystano w nim również znane kolędy i nietypowe pastorałki.

Spektakl dla dzieci pt. „Bajkowa szopka” odbędzie się 21 grudnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Przedstawienie zostanie odegrane trzykrotnie o godz.: 13:00, 15:00 oraz 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

INFORMACJE DODATKOWE:

O Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan:

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 80 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, H&M, 4F, CCC, Smyk, drogerie, księgarnie oraz salony wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się salon meblowy Agata, Leroy Merlin, Decathlon i stacja paliw Auchan.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać również z bezpłatnego parkingu na 2100 miejsc, w tym dla niepełnosprawnych oraz wiat rowerowych. Port Rumia jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.