Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:08
Reklama
Reklama
Reklama
Gamma Michał Korzeniewski Profesionalne układanie kostki granitowej

Gamma Michał Korzeniewski Profesionalne układanie kostki granitowej

Opis działalności

Firma Gamma istnieje od 2005 roku. Początkowo realizowała prace na terenie Warszawy i okolic. Od roku firma zajmuje się pracami na terenie Tczewa, Gdańska i okolic. Firma doskonale przygotowana jest do podejmowania różnorodnych zadań. Profesjonalne, oraz estetyczne podejście do każdego tematu, pozwala tworzyć nam niebanalne realizacje. Z ochotą podejmujemy wyzwania tam, gdzie inni sobie nie radzą. Tworzymy z pasją. Troszczymy się o to, by zawsze wydobyć odpowiedni kształt i klimat. Wiemy, że wpłynie on doskonale na nastrój naszych Klientów. Państwa zadowolenie jest bowiem dla nas najważniejsze.
 
Szczegóły oferty
- sprzedaż kostki brukowej (granit, bazalt, starobruk) - układanie kostki granitowej - roboty ziemne i wykonywanie podbudowy - odwodnienia
Kostka granitowa w różnych kolorach i rozmiarach jest podstawowym elementem naszej oferty. Możemy zapewnić, że przy tworzeniu elementów z kostki granitowej i wyrobów granitowych elementy budowlane nie będą się ścierać przez co będą bardziej trwałe. Dzięki dużej specjalizacji możemy zapewnić Państwu wysoką jakość usług i korzystną cenę. Kostka granitowa to przede wszystkim trwałość i estetyka. Wartość użytkowa elementów wykonanych z kostki granitowej pozostaje na stale wysokim poziomie. Różne kolory i różne rozmiary kostki pozwalają na tworzenie ciekawych aranżacji.
 
Zapraszamy również do składu z kostką:
83-112 Lubiszewo Stanisławie 43, przy drodze nr 224 tel. 0 600-392-693Lokalizacja
Jagiellońska 55
83-110 Tczew
600-392-693
Reklama