piątek, 30 września 2022 04:43
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Smakoszewo Catering Dietetyczny

Opis działalności

 Chcielibyśmy Państwu zaoferować efektywną, lekką dietę bez wychodzenia z domu, zdając sobie sprawę jak niewiele czasu mamy teraz codziennie na gotowanie jedzenia.
Firma Smakoszewo prowadzi catering dietetyczny w mieście Gdańsk i Gdynia. Nasze szerokie menu posiada wiele diet, tak aby każdy mógł znaleźć coś w swoim guście. 

 Dzięki odpowiedziom przesłanym przez klienta w formularzu jesteśmy w stanie dostosować dietę do upodobań każdego klienta, tak aby była ona radością, a nie niemiłym ciężarem. Nasza dieta dopasowana jest do sposobu życia klienta aby jeść tylko tyle kalorii ile w obecnej chwili potrzebuje nasz organizm. W naszej ofercie odnajdą Państwo takie diety jak :
- No Gluten
- Pro Active Live
- Wege
- Pro Mama 
- Indywidualna

 Żeby pomóc Państwu w dokonaniu wyboru, dostarczamy zestaw próbny, który na pewno przybliży nas do dłuższej współpracy. Kolejnym atutem naszej firmy jest bezpłatna transport w promieniu 10 km. Na naszej witrynie można także znaleźć przykładowe menu, które może lepiej zobrazować możliwe diety.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej, na której znajdą Państwo więcej szczegółowych informacji w zakresie posiłków i naszej firmy - Smakoszewo Catering Dietetyczny.


Lokalizacja
Kurpińskiego 1G
80-169 Gdańsk
790-389-569
790-389-569
Reklama