Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:41
Reklama
Reklama
Reklama
POMERANIA Pomorska windykacja Gospodarcza

POMERANIA Pomorska windykacja Gospodarcza

Opis działalności

POMERANIA Pomorska Windykacja Gospodarcza jest firmą zajmującą się obsługą i monitowaniem wierzytelności gospodarczych, procesów płatniczych oraz świadczeniem usług wywiadu gospodarczego. Firma działa na terenie województwa Pomorskiego, ze szczególnym ukierunkowaniem na podmioty gospodarcze działające w obrębie aglomeracji Trójmiasta i okolic.

POMERANIA Pomorska Windykacja Gospodarcza jest firmą zajmującą się obsługą i monitowaniem wierzytelności gospodarczych, procesów płatniczych oraz świadczeniem usług wywiadu gospodarczego. Firma działa na terenie województwa Pomorskiego, ze szczególnym ukierunkowaniem na podmioty gospodarcze działające w obrębie aglomeracji Trójmiasta i okolic. Usługi świadczymy dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców z nastawieniem na obsługę transakcji B2B oraz B2C. W obszarze prowadzonej działalności  opieramy się o sprawdzonych i doświadczonych partnerów, co pozwala nam na zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług i zapewnienie indywidualnego podejścia do obsługiwanych spraw.

·         Windykacja

·         Monitorowanie płatności

·         Obsługa procesów płatniczych

·         Zarządzanie wierzytelnościami

·         Sprawdzanie wiarygodności kontrahenta


Tagi
windykacja windykacja-naleznosci monitorowanie-platnosci obsluga-procesow-platniczych zarzadzanie-wierzytelnosciami sprawdzanie-wiarygodnosci-kontrahenta pieczec-prewencyjna gdansk wejherowo pruszcz-gdanski straszyn kartuzy koscierzyna gdynia chwaszczyno zukowo rumia reda

Lokalizacja
gen. Józefa Bema, 15
81-386 Gdynia
503921095
503921095
Reklama