piątek, 30 września 2022 06:12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Team Lees Samochody z Anglii

Opis działalności

Import samochodów z Wielkiej Brytanii do Polski i innych krajów Unii Europejskiej. Zapewniamy kompleksową obsługę, konkurencyjne ceny i błyskawiczny transport samochodu w systemie door - to - door. Nasze usługi onejmują między innymi:
- tłumaczenia przysięgłe dokumentów,
- weryfikacja dokumentów rejestracyjnych w Wielkiej Brytanii, sprawdzenie autentyczności dowodu v5c, sprawdzenie historii pojazdu,
- pomoc w obsłudze brytyjskich aukcji i platform sprzedażowych,
- zawarcie umowy kupna - sprzedaży ze sprzedającym,
- dopełnienie formalności w brytyjskich i polskich urzędach.

Auta są kupowane w dowolnej lokalizacji w Wielkiej Brytanii i mogą być dostarczone pod wskazany adres na terenie całej Unii Europejskiej - nie tylko Polski.
Sprowadzamy auta:
- osobowe,
- terenowe,
- brytyjskie taksówki,
- dostawcze,
- części samochodowe,
- auta w kategorii B - wykluczone z ubezpieczenia i dalszego użytkowania (auta na części).

Zapraszamy!

Nasza firma działa w branży motoryzacyjnej już od kilkunastu lat, zaś importem zajmujemy się od blisko 10 lat. Jesteśmy firmą rodzinną, niewielką, ale z wielkim potencjałem. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, jak i serwisy samochodowe, komisy i dealerów.


Tagi
samochody-z-anglii auta-z-anglii auto-z-anglii import-samochodow-z-anglii samochody-osobowe-z-anglii auta-z-wielkiej-brytanii samochody-na-czesci-z-anglii czesci-samochodowe-z-anglii samochody-terenowe-z-anglii samochody-dostawcze-z-anglii

Lokalizacja
Reformatów 7/2
84-200 Wejherowo
534 050 764
Reklama