Niedziela, 7 sierpnia 2022 20:42
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama
Foto Video Hennig Laboratorium Fotografii Cyfrowej

Foto Video Hennig Laboratorium Fotografii Cyfrowej

Opis działalności

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu naszą firmę Foto Video Hennig, która prowadzona jest w Tczewie od 1960 roku. Od samego początku specjalnością zakładu jest fotografia ślubna, okolicznościowa i portretowa oraz wideofilmowanie.
Profesjonalne Sesje Komunijne. Wykonamy sesję w domu, plenerze lub studio. Profesjonalny fotograf wykona serię wspaniałych zdjęć. Pierwsza Komunia Świeta to jedna z najważniejszych chwil Każdego Człowieka dlatego zadbaj o wspaniałą pamiątkę, czyli sesję fotograficzną. Pozdrawiamy zespół Foto Video Hennig www.foto-hennig.pl
Jak firma Foto Video Hennig utrwala Twoje wspomnienia?
W Foto Video Hennig wywołujemy zdjęcia zarówno z nośników cyfrowych jak i analogowych, możemy wywołać na powierzchni błyszczącej ,półmatowej, jedwabistej, metalicznej oraz na innych materiałach produkowanych przez markę FujiFilm. W Foto Video Hennig wykonujemu odbitki fotograficzne na oryginalnych papierach Fujifilm. Wywoływanie zdjęć oraz proces naświetlania odbywa się na minilabach marki Fujifilm Frontier Image Intelligence. Są to najwyższej klasy urządzenia, które używają do procesu naświetlania lasera RGB na ciele stałym pracującym z bardzo wysoką rozdzielczością (daje to najwyższą osiągalną jakość fotograficzną).
Oferujemy:
- Wykonanie odbitek przy użyciu najwyższej klasy urzadzeń i materiałów fotograficznych marki FujiFilm - Bardzo szybki czas realizacji zlecenia - Bardzo wysoką jakość odbitek potwierdzoną uznaniem wielu Klientów - Odbitki w formacie od 9x13 do 20x30 - Wykonanie odbitek z wszystkich dostępnych nośników cyfrowych (pamięci: pendrive, miniSD, SD, SDHC, MMC, mini SD, MMC micro, CF, MD, M2, MS, DUO, płyty CD, DVD, miniDVD oraz Blu-ray) - reprodukcje (zdjęcie ze zdjęcia) - wykonanie odbitek ze slajdu również zaramkowanych - wykonanie odbitek z negatywuW laboratorium fotograficznym Foto Video Hennig do obróbki odbitek stosujemy najwyższej klasy monitory marki Eizo. Czas oczekiwania skrócilismy do minimum a wszystko dzięki nowoczesnej maszynie Fujifilm Frontier i jest to obecnie 1 h - 3 h uzależnione od ilości zleceń.
Aby wysłać zdjęcia do Laboratorium Foto Video Hennig należy pobrać program Foto Sender 3.0


pobierz program FotoSender 3.0instrukcja instalacji FotoSender 3.0

 
Lokalizacja
Krótka 20
83-110 Tczew
(58) 531 79 24
Reklama