piątek, 5 grudnia 2025 19:00
Reklama

Zatrzymany sprawca włamania

KARTUZY. Zaledwie trzy dni zajęło policjantom z Sierakowic ustalenie i zatrzymanie sprawcy, który włamał się do domu w budowie, wybił szybę w oknie, a następnie podpalił futrynę. Teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia.
18 października do komisariatu policji w Sierakowicach przyszedł mężczyzna, który oświadczył, że jest właścicielem domu w budowie, i że ktoś się tam włamał, wybił szybę i podpalił futrynę okna.

Zaledwie trzy dni zajęło policjantom z Sierakowic ustalenie sprawcy tego zdarzenia. Jak się okazało był nim 17-letni mieszkaniec gminy Sierakowice.

Teraz chłopak odpowie przed sądem. Pomimo młodego wieku odpowiadać będzie jak osoba dorosła. 17-latek usłyszy zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. (KWP)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
mgła

Temperatura: 5°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama