wtorek, 17 lutego 2026 18:56
Reklama
Reklama
Reklama

Zmusili bronią do oddania pieniędzy

KASZUBY. W Pępowie w piątek miało miejsce szokujące zdarzenie. W godzinach rannych dwóch nieznanych sprawców zmusiło mieszkańca Gdańska do oddania 43 tys. zł. Sprawcy prawdopodobnie mieli przy sobie broń.
Policja podaje, że kierujący samochodem marki Audi, koloru czerwonego jadąc z Pępowa w kierunku Banina nagle przyhamował czym zmusił do zahamowania kierującego seatem, kierowanym przez mieszkańca Gdańska. W tym samym czasie jadący z tyłu pojazd marki Mazda uderzył w tył poprzedzającego go seata, po czym kierujący seatem i mazdą zatrzymali się.
Następnie z mazdy wyszedł kierujący, który podszedł do kierowcy seata i przeprosił za całe zdarzenie, gdy ten wsiadł do swojego samochodu, kierowca mazdy ponownie podszedł do niego tym razem od strony pasażera i niecenzuralnymi słowami: „Dawaj k.... siano” oraz trzymanym w ręku przedmiotem przypominającym broń, zmusił mieszkańca Gdańska  do oddania saszetki z zawartością pieniędzy w kwocie 43 tys. zł. Kierowca seata miał przy sobie pieniądze pochodzące z utargu za sprzedane w aptekach lekarstwa.
Według informacji policji, zdarzenie zostało zarejestrowane na kamerach przemysłowych jednego  ze sklepów, obecnie trwa dochodzenie w tej sprawie. Dalsze czynności prowadzi Komisariat Policji w Żukowie.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
słabe opady śniegu

Temperatura: -7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1006 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama