sobota, 7 lutego 2026 04:00
Reklama
Reklama

Desperat z butlą gazową. Chciał wysadzić w powietrze siebie i dom

W nocy z soboty na niedzielę kościerscy policjanci zatrzymali w Karsinie 53-letniego mężczyznę, który groził, że wysadzi w powietrze siebie i cały dom w którym mieszka. Desperat został zatrzymany w policyjnym areszcie.
Desperat z butlą gazową. Chciał wysadzić w powietrze siebie i dom

Policjanci zostali powiadomieni w nocy ,że w jednym z domów w Karsinie mężczyzna chce podpalić butlę z gazem i wysadzić w powietrze siebie i całe mieszkanie. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze z Dziemian i Karsina. Z ich ustaleń wynikało, że w domu tzw. bliźniaku zamknął się mężczyzna znany już policji i grozi, że wysadzi budynek w powietrze, natomiast w drugiej połówce budynku mieszka inna rodzina.

Mundurowi  natychmiast ewakuowali rodzinę zamieszkującą drugą cześć bliźniaka. Gdy jeden z policjantów próbował rozmawiać z 53-latkiem, który co chwila otwierał zawór w butli z gazem i groził podpaleniem, drugi funkcjonariusz wszedł do mieszkania przez balkon. Mężczyzna  usiłował uderzyć interweniującego policjanta butlą z ulatniającym się gazem. Funkcjonariusz wyrwał butlę z rąk 53-latka i odrzucił ją na balkon, po czym obezwładnił mężczyznę.

Policjanci natychmiast przewietrzyli całe mieszkanie. Po około godzinie ewakuowana rodzina mogła wrócić do swojego domu.

Mężczyzna był pod działaniem alkoholu, trafił do policyjnego aresztu. (KWP)



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: -1°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama