niedziela, 14 grudnia 2025 06:52
Reklama

Odwiedziny pierwszoklasistów

SZTUM. Dzisiaj (13.09.2011 r.) policjanci sztumskiej komendy w związku z działaniami Bezpieczna Droga do szkoły z Lotosem odwiedzili uczniów I klasy szkoły w Sztumie. Spotkanie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony najmłodszych jak i nauczycieli. Mundurowi odwiedza wszystkich pierwszoklasistów na ternie powiatu sztumskiego.
Odwiedziny pierwszoklasistów
Dzisiaj policjanci sztumskiej komendy w ramach działań Bezpieczna Droga do szkoły  Lotosem odwiedzili uczniów I klasy szkoły Podstawowej w Sztumie.  Policjanci rozdali uczniom pakiety dotyczące bezpieczeństwa. Podczas spotkania z dziećmi mundurowi przypominali o zasadach bezpiecznego zachowania się w drodze do szkoły oraz powrotu z niej i zabaw na podwórku.

Funkcjonariusze odwiedzą wszystkich pierwszoklasistów w powiecie i podczas  spotkań pokażą im jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły, na co zwracać uwagę i o jakich przepisach ruchu drogowego trzeba pamiętać.

Każdy uczeń otrzyma od policjantów pakiet dotyczący bezpieczeństwa na drodze oraz otrzyma od mundurowych Dyplom Małego Uczestnika Ruchu Drogowego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama